Jak vybírat sedací soupravu?

Máme pro vás pár tipů, aby vámi vybraná sedací souprava dokonale pasovala do vašeho pokoje. Dbejte na kvalitu, velikost a pohodlí. Nenechte se ovlivnit pouze vzhledem, nebo naopak nízkou cenu. Vezměte v potaz všechny důležité parametry. Pokud se nemůžete rozhodnout pro konkrétní sedací soupravu, pak zvolte klasikou čalouněnou sedací soupravu. Jde o sedačky, které jsou nadčasové, nejsou nijak výrazné, ale zároveň vkusné a praktické. Respektujte prostor v okolí sedačky. Můžete zvolit sebekrásnější sedačku, ale pokud kolem ní nebude dostatek prostoru, výsledek bude trochu přeplácaný. Zaměřte se na barvu a na potah sedačky. Barvu i materiál slaďte s interiérem obývacího pokoje. Pokud toužíte po výrazné barvě, pak je potřeba zvolit ostatní doplňky spíše ve střízlivých barvách.

Věděli jste, že u nás můžete snadno vybírat podle barev a u jednotlivých sedacích souprav volit čalounění?

Rohové sedací soupravy

Potřebujete efektivně využít prostor v obývacím pokoji? Pak vás jistě zaujmou rohové sedací soupravy, které představují velice praktické řešení. Rohové sedací soupravy přináší dostatek prostoru při posezení s rodinou či přáteli, jsou pohodlné a přitom nezaberou tolik místa. Navíc rohové sedací soupravy nabízí velmi zajímavé interiérové řešení. Nebudete se už muset s partnerem dále dohadovat, který z vás se natáhne. Maximální komfort si můžete dopřát oba. Co zkusit využít pohodlí a praktické úložné řešení? Pokud bojujete s neustálým nedostatkem úložného prostoru, pořiďte si rohové sedačky s úložným prostorem. Ten bývá ve většině sedaček umístěn pod otomanem. U některých typů se nachází přímo v rozkládací části pod sedákem. Úlevu páteři přinese sedací souprava s podhlavníkem.

Kožené sedací soupravy

Kožené sedací soupravy představují velmi krásný a doslova nadčasový doplněk do vašeho interiéru. V naší nabídce najdete kožené soupravy, které se hodí do moderního i klasického obývacího pokoje. Vybírat lze z různých velikostí i barevných provedení. Kožené sedačky lze pořídit také v rozkládacím či rohovém provedení. Kožená sedačka vám dopřeje kousek luxusu, který by si každý měl čas od času dopřát.

Kožené sedačky jsou finančně náročnější. Levnější alternativou jsou sedačky potažené ECO kůží. Jde o umělou kůži, která je velice podobná pravé kůži. Jedná se však o dvouvrstvé materiály. Horní část tvoří polyuretan a podklad bavlněný úplet. ECO kůže je velice kvalitní, lze ji snadno udržovat. Cena je až o polovinu nižší, než je tomu v případě pravé kůže.

Rozkládací soupravy

Rozkládací sedací soupravy jsou skvělým řešením malých bytů. Kromě sezení nabízejí prostor pro spaní, pokud očekáváte návštěvu. Nemusíte se už obávat, pokud k vám přijede návštěva, že ji nebudete mít kam uložit. Rozkládací soupravy vše vyřeší snadno a elegantně.

Proč nakupovat u nás?

Většina nabízeného zboží je skladem. Máme možnost vlastní dopravy a za zboží, které vám osobně přivezeme, ručíme. U objednávky nad 2500 korun neplatíte poštovné. Nabízíme možnost výnosu zboží do bytu, pokud budete potřebovat.

 

Důležité informace