Art deco a glamour

Přeneste půvab 20. let minulého století do svého domova. Styl Art deco, neboli Arts Décoratifs s glamour doplňky ho zkrášlí k nepoznání.

Přeneste půvab 20. let minulého století do svého domova. Styl Art deco, neboli Arts Décoratifs s glamour doplňky ho zkrášlí k nepoznání.

Vybrané filtry

146 produktů

Že nevíte co je Art Deco a Glamour?

Art Deco se vyznačuje výraznými barvami, všudypřítomnými geometrickými vzory a důrazem na zpracování těch nejjemnějších detailů. Ne nadarmo milují tento styl po celém světě od Paříže po Rio de Janeiro. Ve stylu Art Deco můžete zařídit třeba jen obývák, ložnici, nebo rovnou celý interiér – jako to udělala třeba Barbra Streisand ve svém penzionu na Malibu.

Sofistikovaný glamour k Art Deco skvěle sedí. Většinou jde o menší kusy nábytku a doplňky s luxusním nádechem připomínajícím kouzlo starého Hollywoodu. Typického glamour stylu dosáhnete kombinací zlaté/stříbrné barvy s neutrální bílou/černou doplněnými výrazně barevnými akcenty - třeba růžovými.

Proč si k nákupu vybrat právě Forliving?

  • V této kategorii naleznete přes 200 produktů

  • Zboží doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč

  • Nabízíme možnost výnosu i odborné montáže

  • U nás můžete nakupovat i na splátky

  • Produkty jsou od českých i zahraničních výrobců

Nemůžete si vybrat?

Prohlédněte si naši inspiraci zaměřenou právě na glamour styl. Případně si můžete projít náš magazín, kde najdete nespočet článků na vybavení jednotlivých pokojů i celého domova.