Bytové doplňky

V naší nabídce naleznete přes 4 000 bytových doplňků a dekorací, které kromě svojí funkční stránky vytvářejí kouzlo domova a vyplňují poslední mezery k dokonalosti. Například na zem můžeme umístit koberec, který při chůzi působí příjemně a v zimě od něj jde větší teplo, než od holé podlahy.

Doporučujeme

Jaké bytové doplňky si vlastně vybrat?

Projděte si naši širokou nabídku a nalezněte ten správný materiál, který se bude hodit k vašemu nábytku. Univerzálním doplňkem jsou nástěnné hodiny, které můžete umístit do jakéhokoliv pokoje a v podstatě i na jakoukoliv zeď. Kromě hodin lze na zeď pověsit i obraz. V našem sortimentu naleznete jak moderní, tak klasické obrazy, které se hodí zvlášť k nábytku z masivu nebo do starších domů. Stále větší oblibě se v poslední době těší sedací vaky, které představují pohodlné posezení vhodné do obýváku i dětského pokoje.

Proč nakoupit zrovna u Forliving?

  • Nabízíme velký výběr doplňků všeho druhu
  • Doprava je při nákupu nad 5 000 Kč ZDARMA
  • Můžete u nás nakupovat i na splátky
  • Možnost výnosu i odborné montáže
  • Na některé produkty je záruka až 5 let
  • Produkty pocházejí od českých i zahraničních výrobců

Moderní pokoj snadno a rychle

Kvalitní nábytek je základem každého pokoje. Prohlédněte si naši nabídku sektorového nábytku do obývacího pokoje, kde naleznete velký výběr kolekcí, které obsahují kompletní se nábytku. Sektorový nábytek nabízíme také do ložnice, jídelny nebo dětského pokoje. V kombinaci s dekoracemi a doplňky tak získáte krásný a kompletní pokoj bez zbytečných starostí v dekoru podle vlastního výběru.

Důležité informace