Čalouněná postel Jadranka

akce-jadranka-1347823
Dostupnost 3-4 týdny

Výroba do 3-4 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Rozměr
Vyberte prosím:
Rozměr
Vybrat
Cena
16 490 Kč
  • Český výrobek

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Luxusní čalouněné dvoulůžko české výroby s nadstandartní výškou ložné plochy 60 cm a s prošitým čelem s knoflíky. Postel je dodávána s polohovacím lameelovým roštem Duoflex (28 lamel) a zdravotní pružinovou matrací Kombiflex nebo 5-zonovou sendvičovou matrací Miami (výběr viz. volitelné varianty). Matrace mají pratelný potah. Přehoz a polštářky nejsou součástí dodávky, lze je doobjednat (viz. položky zboží). Postel má úložný prostor. Nožky postele jsou čalouněné.


Rozměry:
- ložná plocha 160x200 cm nebo 180x200 cm
- celková šířka 171 cm nebo 191 cm
- celková délka 211 cm
- výška s čelem 109 cm
- výška ložné plochy 60 cm
- nožky 10x10x11 cm


Vyobrazené provedení je Antony 82 (korpus) / Nestor 88 (vzor). V případě objednávky postele bez přehozu je postel dodávána vždy v jednobarevné látce (ve vzorníku pravá část vzorku). Vzorovanou látkou lze očalounit pouze přehoz a polštářky.


Rošt Duoflex
Luxusní ručně polohovací rošt s 28 předepjatými lamelami. Snadné nastavení polohování je vhodné i v případě zdravotních obtíží a únavě. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhosti v bederní části. Je vhodný pro všechny druhy matrací. Rošt je polohovatelný v pěti relaxačních polohách pod hlavou a jedné poloze v nohách.


Matrace Kombiflex
Základní typ pružinové matrace, která je výrazně pružná a vzdušná. Pružinová kostra je kombinovaná s kvalitní polyuretanovou pěnou. Protlačení pružin zabraňuje ztužená ochranná vrstva Jeparol 500. Matrace velice dobře působí na krevní oběh a nervovou síť a tudíž nedochází ke strnutí a brnění končetin. Nosnost 110 Kg.


Matrace Miami
Vysoká luxusní 5-ti zónová sendvičová matrace vyrobená z kvalitních pěn. Obě strany jádra matrace jsou opatřeny profilováním, které zajišťuje větší komfort a pohodlí, uvolnění svalstva během spánku a v neposlední řadě také vzdušnost matrace. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním prošívaným potahem zaručují výbornou hygienu lůžka. Každá strana matrace má jinou tuhost, umožňuje proto výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Nosnost 100 Kg.

 

K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

 

 

Parametry

Rozměr postele/matrace 180x200 cm
Typ postele S matrací a roštem, S úložným prostorem

Máte dotaz k produktu?