Designové budíky

Budík nemusí být pouhým ukazatelem času, ale také designovým doplňkem. V naší nabídce najdete moderní designové budíky, které se stanou vkusnou součástí vaší domácnosti a zároveň vám zajistí potřebné informace.

OtevřítZavřít filtr
Štítek
Materiál
Barva
Cena
650
1 990

Budík nemusí být pouhým ukazatelem času, ale také designovým doplňkem. V naší nabídce najdete moderní designové budíky, které se stanou vkusnou součástí vaší domácnosti a zároveň vám zajistí potřebné informace.

Vybrané filtry

83 produktů

Budíky, bez kterých se neobejdete

Ačkoliv klasické budíky bývají často vytlačeny chytrými telefony, je škoda se tohoto pomocníka zcela vzdávat. Budíte se telefonem? Telefon vydává škodlivé záření, které může narušit váš spánek. Záření telefonů je podobné záření mikrovlnné trouby. Klasické ani digitální budíky elektrosmog nevyzařují a váš spánek bude nerušený. Státní zdravotní ústav o tom podrobně píše na svých stránkách.

Moderní budíky se pyšní dokonalým designem, zajímavými schopnostmi a velmi originálním pojetím. Za pozornost stojí zejména retro budíky zpracované do nejmenšího detailu. Krásně ozdobí váš noční stolek. Tento budík dodá vašemu interiéru velmi originální nádech. Vkusné doplňky, které jsou navíc velice praktické, vám udělají radost a navíc usnadní život. Není třeba se obávat nepříjemného tikání. Moderní budíky jsou dnes vybaveny plynulou sekundovou ručičkou a bateriovým strojkem, který zajišťuje tichý chod. Pokud máte zájem o modernější pojetí, můžete zvolit raději digitální budík, který fascinuje originalitou a neotřelým designem.

Proč si k nákupu vybrat Forliving?

  • Většinu produktů máme skladem, připravené k okamžitému odeslání
  • Zboží doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč
  • Osobní odběr je možný ve Vestci u Chrudimi

Potřebujete poradit, jaké doplňky zkrášlí váš domov?

Rádi byste zdokonalili svůj domov pestrými a stylovými doplňky, ale potřebujete s jejich výběrem poradit, nebo se někde inspirovat? Přijďte si prohlédnout náš magazín. Najdete v něm spoustu návodů i inspirace. Radu vám jistě přinese článek, který vám poví o bytových doplňcích, které rozzáří vaši ložnici.

12 % sleva na český kovaný nábytekZjistit víc