Dětská masivní postel Sante

MRA-0719
Dostupnost Výroba do 4-6 týdnů

Výroba do 4-6 týdnů.

Dětská postel Sante se zábranou proti nechtěnému pádu a s osobitou strukturou dřeva zajišťuje standart, který uspokojí i náročného zákazníka. Vybírat můžete z rozsáhlé řady moření. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Moření
Vyberte prosím:
Moření
Vybrat
Povrchová úprava
Vyberte prosím:
Povrchová úprava
Vybrat
Cena
7 955 Kč
  • Slovenský výrobek
  • Záruka 7 let

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Dětská postel Sante slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel se zábranou proti nechtěnému pádu vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Zábranu o délce 120 cm můžete upevnit z levé nebo pravé strany postele, popřípadě ji můžete úplně odejmout. Postel nabízíme pouze v rozměru 90x200 cm a dodáváme ji v demontu bez zobrazené matrace. 

Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku. Vybírat můžete z rozsáhlé řady moření (viz varianty produktu). Postel dodáváme bez roštumatrace a nočních stolků. Upozorňujeme, že hloubka pro zapuštění roštu a matrace je 12 cm. Na korpus postele Sante poskytujeme záruku 7 let.

Používáme ekologické systémy povrchových úprav. Standartně povrch postele lakujeme polomatným lakem na vodní bázi. Lak na posteli vytvoří hladký povrch. Zvolit si však můžete i povrchovou úpravu olejovoskem - s vyjímkou bílého moření, kde provádíme pouze lakovanou úpravu. Na olejovou úpravu používáme vysychavé oleje Natura Oil. Směs přírodních olejů se vsákne do materiálu, povrch dřeva nevyhladí, zůstane přírodní. 

Rozměry:
- vnitřní šířka 90 cm
- vnější šířka + 7 cm
- vnitřní délka 200 cm
- vnější délka + 6 cm
- výška předního/zadního čela 69 cm
- výška bočnice od podlahy 42 cm

Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě. 

Parametry

Materiál Masiv
Rozměr postele/matrace 90x200 cm
Barva bílá
Dekor buk, olše, ořech, tabák, třešeň, wenge

Máte dotaz k produktu?

Související produkty