Dětská rostoucí židle FREAKY

may_freaky
Dostupnost 3-4 týdny

Výroba do 3-4 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Pokud hledáte opravdu kvalitní židli pro Vaše dítě, právě jste našli jednu z nejlepších, které se v Evropě vyrábějí. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Kolečka
Vyberte prosím:
Kolečka
Vybrat
Čalounění
Vyberte prosím:
Čalounění
Vybrat
Cena
7 163 Kč
  • Záruka 5 let

Popis

Pokud hledáte opravdu kvalitní židli pro Vaše dítě, právě jste našli jednu z nejlepších, které se v Evropě vyrábějí. Hlavními přednostmi židle FREAKY je perfektní ergonomie a skutečnost, že je rostoucí. Tato židle je vhodná pro malé děti (od 4 let a výšky 110 cm) až po téměř dospělé (do 18 let a výšky 190 cm) s maximální zátěží 110 kg.

Tato židle s Vaším dítětem roste, takže bude déle sloužit a proto se vyplatí i finančně. O kvalitě výrobku svědčí pětiletá záruka na kostru. Židle je vyrobena z materiálů zdravotně nezávadných podle zpřísněné Euronormy EN 71. Židli je možné vybrat z mnoha variant potahů - materiály jsou lehce čistitelné a barevně stálé. Záruka 5 let.

4-stupňové nastavení vzdálenosti opěradla od přední hrany sedadla a současně výšky opěradla podle výšky dítěte. Loketní opěrky jsou robustní, barva je prášková a zdravotně nezávadná. Nosný kříž je ocelový s umělohmotnými kryty konců ramen proti oděru a poškození nábytku.

Princip rostoucí židle - stiskem tlačítek v kloubech loketních opěrek dochází k uvolnění kostry židle a možnosti nastavení hloubky sezení ( = vzdálenost mezi přední hranou sedáku a zádovou opěrkou). Možno nastavovat i výšku sedáku.

Židle je vybavena univerzálními kolečky pro koberce a i tvrdé podlahy. Lze vybrat také variantu s kluzáky - viz varianty.


Vlastnosti:
- maximální zatížení 110 kg
- výška dítěte 110 - 190 cm
- věk dítěte 4 - 18 let
- celková výška židle 80 - 94 cm
- výška sedadla 36 - 49 cm (vzduchový píst)
- šířka sedadla 44 cm
- výška opěradla 40 cm
- šířka opěradla 43 cm
- hloubka sedadla 29 - 43 cm
- šířka židle 53 cm


ZDE si můžete prohlédnout větší náhledy látek a popis jejich složení.Animace růstu a pohybu židle.

 

 

Animace růstu židle Freaky
Animace otáčení a pohybu židle Freaky

 

 

 

 

 

Parametry

Rostoucí ano
Materiál Ekokůže, Látka (dle varianty)
Barva antracitová, bordo, béžová, fuchsiová, hnědá, modrá, oranžová, růžová, slonová kost, světle hnědá, světle šedá, tmavě hnědá, zelená, černá, červená, šedá, žlutá (dle varianty)

Máte dotaz k produktu?