|
Dnes 08–16

Dětské koberce

Děti si nejvíce hrají na zemi, proto by měl být koberec součástí každého dětského pokoje. Je výborným tepelným a zvukovým izolantem a navíc dětem může poskytnout mnoho zábavy na dlouhé hodiny. Prohlédněte si velmi oblíbené dětské koberce na hraní v naší nabídce.

Děti si nejvíce hrají na zemi, proto by měl být koberec součástí každého dětského pokoje. Je výborným tepelným a zvukovým izolantem a navíc dětem může poskytnout mnoho zábavy na dlouhé hodiny. Prohlédněte si velmi oblíbené dětské koberce na hraní v naší nabídce.

Vybrané filtry

294 produktů

Dětské koberce mnoha druhů

V naší široké nabídce najdete koberce oválné, čtvercové, obdélníkové i  různě tvarované připomínající například auto, panenku nebo sovu. Hrací koberce lze používat jako podložku pro hraní různých her jako je například “člověče nezlob se“, “skákací panák“ nebo “twister“. Podívejte se také na koberce s motivem města, které obsahuje různé silnice a domy a vaše děti se u něj určitě zabaví. 

Dětské koberce s pohádkovými motivy udělají radost každé holčičce, která miluje Minnie, Monster high nebo Hannah Montanu. Kluci ocení koberec s motivy autíček Cars, Pata a Mata nebo fotbalem. Podívejte se na naše speciální koberce ve tvarech plyšových hraček, pro příjemné lenošení, dětské kotrmelce nebo tulivé hraní skvěle poslouží koberec Plyšový tygr. Nejen že potěší každé dítě, ale zároveň zpestří také jeho pokojíček. Tělo tygra se dá naplnit a lze ho tak používat i jako polštář.

Při výběru koberce je vždy důležité zohlednit několik parametrů. Základem je vycházet z toho, jaká krytina se pod kobercem nachází. Jsou-li na podlaze parkety nebo plovoucí materiál, můžete na ni umístit jakýkoli typ koberce. Ovšem je-li podkladovou vrstvou například beton je doporučováno vybírat koberec s gumou na spodní straně,která slouží jako tepelný, zvukový a nárazový izolant.

Při výběru koberce je dále důležitý vzhled. Vybírejte takový dětský kusový koberec, který je úměrný věku dítěte. U větších dětí můžete vybírat dle toho, jakou pohádku mají rádi, jaké hry je baví nebo si je pozvěte k počítači a dejte jim možnost samostatného výběru.

Důležité jsou také rozměry koberce. Vyberte si takový kusový koberec, který bude přesně odpovídat velikostním potřebám pokoje.

Proč nakoupit právě na Forliving?

  • Doprava při nákupu nad 20 000 Kč ZDARMA
  • V kategorii nabízíme 100+ produktů
  • Zboží si můžete vyzvednou u nás ve Vestci u Chrudimi

Pořiďte si u nás kompletní nábytek do dětského pokoje

Při vybavování dětského pokoje je hlavní myslet na to, aby byl pokoj útulný, pohodlný a vaše dítě se v něm cítilo dobře. Prohlédněte si naši nabídku dětských pokojů, které obsahují sestavu nábytku v krásném dekoru a barvách, které si každé dítě oblíbí. Vyberte si podle vlastní fantazie.