Dětské postele

Když se dítě narodí, ukládáme ho do kolébky, později ji nahradí postýlka a pak, jako mávnutím proutku zjistíte, že dítě odrostlo a potřebuje svoji první dětskou postel

104 produktů

Jak správně vybrat?

Výběr postele závisí na věku dítěte. Mezi druhým až třetím rokem je čas dítěti koupit první dětskou postel. Jsou-li děti dvě, je doporučována dětská patrová postel. Je-li dítě větší, může mu vyhovovat vyvýšená dětská postel, což je v podstatě dětská postel s úložným prostorem, který je hlubší a prostornější.

Nejprve je potřeba vybrat si typ postele. V naší nabídce najdete množství postelí z masivu, lamina i látky. Další na řadě je výběr roštu. Některé postele mají rošt již součástí, avšak někde je třeba dokoupit. Můžete si vybrat mezi rošty lamelovými, polohovatelnými i laťovými. Teď už chybí jen vybrat matraci. Chtěli byste pružinovou, velmi kvalitní latexovou nebo klasickou pěnovou? Nabídka je pestrá, jen si vybrat.

Proč si k nákupu vybrat Forliving?

  • Pokud nakoupíte nad 10 000 Kč je doprava zcela ZDARMA
  • V naší nabídce najdete české i zahraniční produkty
  • Nabízíme produkty se zárukou až 7 let
  • Osobní odběr je možný ve Vestci u Chrudimi

Potřebujete poradit s vybavením dětského pokoje?

Náš magazín je tu pro vás. Nechte se inspirovat články, které jsou plné rad i tipů, jak vykouzlit jedinečný pokojíček pro vaše děti. Zjistěte, jak se vypořádat se zařízením dětského pokoje, nebo jak vybavit pokojíček tak, aby se v něm vašemu dítě dobře odpočívalo i učilo.