Dětské skříně

Dětské skříně jsou vhodné do dětských i studenstkých pokojů. Jsou různě barevné a praktické, můžete tak snadno vytvořit příjemné, pohodlné nebo hravé prostředí. 

Dětské skříně jsou vhodné do dětských i studenstkých pokojů. Jsou různě barevné a praktické, můžete tak snadno vytvořit příjemné, pohodlné nebo hravé prostředí. 

Vybrané filtry

59 produktů

Skříně do dětského pokoje

V nabidce naleznete dětské šatní skříně, ale také regály a závěsné skříňky. Vybírat můžete z klasických designů, moderních kusů nábytku i čistě dětských dekorů. Pro maximální využití prostoru je také možné zvolit skříně rohové. Vybírat lze i podle vnitřního uspořádání – dostupné jsou šatní skříně s policemi, šatní tyčí nebo skříně zásuvkové. Některé šatní dveře jsou doplněné o zrcadlo. 

Proč si vybrat právě u Forliving?

  • Široká nabídka dětského nábytku
  • Férové ceny
  • Zboží doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč
  • Možnost výnosu do patra
  • Na přání zajistíme odbornou montáž
  • Většinu produktů doručujeme vlastními vozy

Jak vybrat rychle a jednoduše

Vybírat nábytek pro dítě někdy nemusí být jednoduché – rychle roste a stejně tak rychle se mohou měnit i jeho nároky. Proto je dobré vybírat nábytek, který je v tomto univerzální, ale zároveň není nudný. Kolekce Aygo je moderní a tyto nároky dokáže splnit

Pokud potřebujete více kusů nábytku a chcete si ušetřit práci se složitým vybíráním, můžete volit kompletní studentské pokoje, které obsahují dětské šatní skříně, postele nebo stoly. 

Máte-li doma malého školáka doporučujeme pokoj vybavit rostoucími židlemi a rostoucími stoly, které vydrží dlouho, protože, jak už sám název napovídá, porostou s vaším dítětem. 

12 % sleva na český kovaný nábytekZjistit víc