Dětský pokoj Lami

ART-lami-pok-detsky
Dostupnost Výroba do 4-6 týdnů

Výroba do 4-6 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Vneste do vašeho domova estetický vzhled a organizovanost s prvky pokoje Lami, který poskytuje dostatek prostoru nejen pro oblečení, ale i pro oblíbené knihy či suvenýry z dovolených. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

LED osvětlení (u závěsné skříňky 1D)
Vyberte prosím:
LED osvětlení (u závěsné skříňky 1D)
Vybrat
Cena
17 825 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Dětský pokoj z prvků kolekce Lami z lamina o síle 16mm. Jednotlivé komponenty s plastovými úchytkami nabízíme v dezénu blackwood / cappuccino/ béžová. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5 mm. Pojezdy zásuvek jsou kovové, úchyty a nožičky z PVC. Postel dodáváme s úložným prostorem a roštem. Doporučujeme zakoupení matrace z naší nabídky. Závěsnou skříňku můžete vyšperkovat moderním LED osvětlením (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu.

Kolekce Lami poskytuje dostatek prostoru nejen pro oblečení, ale i pro oblíbené knihy či suvenýry z dovolených. Jednotlivé komponenty můžete zakoupit i samostatně. Vneste do vašeho domova estetický vzhled a organizovanost i s dalšími prvky z kolekce Lami

Komponenty dětského pokoje:
- postel Lami 1S/90, rozměry š120/h203/v90 cm, plocha na spaní 90x200 cm
- závěsná skříňka Lami, rozměry š120/h22/v60 cm
- PC stůl 1S/120, rozměry š120/h55/v77 cm
- komoda Lami 1D1S, rozměry š80/h38/v90 cm
- rohová skříň Lami 1D, rozměry š92/h92/v196,5 cm
- šatní skříň Lami 4D, rozměry š80/h55/v196,5 cm

Parametry

Materiál Lamino
Barva béžová, cappuccino
Dekor blackwood
Kolekce Lami

Máte dotaz k produktu?