Rozlučte se se starými hrnci a vyberte si u nás nové

Nabízíme hrnce s nepřilnavým povrchem různých rozměrů a objemů. Nerezové hrnce odlišných velikostí a provedení, včetně poklic klasických, s dírkami na slévání tekutin, skleněných, v různých barvách a kombinacích úchytek. Smaltové nádobí je nejen lehké, odolné proti poškrábání a pokrmy se v něm téměř nepřipalují, ale zároveň může tvořit vhodný designový prvek. Dáváte přednost smaltovaným hrncům na Forliving klasické nebo vymalované - pomněnky, astry, zelenina nebo další prvky, dodají kuchyni vytříbený styl. 

Ušetřete Váš čas i peníze

Uvařit dobré hovězí maso, vepřový ovar nebo silný vývar může být v běžném hrnci zdlouhavý a finančně náročný proces. Usnadněte si vaření s tlakovými hrnci. Vybírejte dle objemu od malých rendlíků 3 litry až po kastrol 9 litrů. Lze je zakoupit s přidanou skleněnou poklicí, která slouží pro lepší skladování. A kdyby Vám přeci jen nějaká ta poklice ještě doma chyběla, můžete ji u nás zakoupit jako samostatné zboží.

Kuchyň jako ze škatulky

Aby k sobě nádobí vzhledově ladilo, doporučujeme vybírat celé sady nádobí. Nezapomínejte, že sada hrnců na vaření vždycky byla, je a bude, vhodný dárek pro novomanžele, babičky, mladé rodiny a milovníky vaření. Nechcete-li jim kupovat celou sadu, vyberte pouze jeden hrnec, který ovšem stojí za to. Mezi novinky paří hrnce keramické, které umožňují zdravé vaření bez tuku.