1

Rozlučte se se starými hrnci a vyberte si u nás nové

Nabízíme hrnce s nepřilnavým povrchem různých rozměrů a objemů. Nerezové hrnce odlišných velikostí a provedení, včetně poklic klasických, s dírkami na slévání tekutin, skleněných, v různých barvách a kombinacích úchytek. Smaltové nádobí je nejen lehké, odolné proti poškrábání a pokrmy se v něm téměř nepřipalují, ale zároveň může tvořit vhodný designový prvek. Dáváte přednost smaltovaným hrncům na Forliving klasické nebo vymalované - pomněnky, astry, zelenina nebo další prvky, dodají kuchyni vytříbený styl. 

Ušetřete Váš čas i peníze

Uvařit dobré hovězí maso, vepřový ovar nebo silný vývar může být v běžném hrnci zdlouhavý a finančně náročný proces. Usnadněte si vaření s tlakovými hrnci. Vybírejte dle objemu od malých rendlíků 3 litry až po kastrol 9 litrů. Lze je zakoupit s přidanou skleněnou poklicí, která slouží pro lepší skladování. A kdyby Vám přeci jen nějaká ta poklice ještě doma chyběla, můžete ji u nás zakoupit jako samostatné zboží.

Proč si k nákupu vybrat Forliving?

Prohlédněte si i jiné domácí potřeby

V naší nabídce nenajdete pouze hrnce na vaření. Vybrat si u nás můžete z rozsáhlé nabídky pánví, ostrých nožů ale také třeba skleniček a spousty dalšího. Stačí si jen prohlédnout naše domácí potřeby.