Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Materiál Lamino, Látka
Dekor buk

Jídelní set Baden 2 v dezénu buk nyní v akční nabídce. Vybavte si kuchyň praktickou rohovou lavicí, jídelním stolem a 2 židlemi z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm, hrany jsou opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Lavice je pravolevá - umístit ji tedy můžete libovolně do pravého nebo levého rohu. Potřebný prostor pro umístění jídelního setu je cca 240 x 200 cm.

Jídelní set je sestaven z následujích komponentů:
- rohová lavice Baden 2, rozměry rohu 165x125 cm, výška 83,5 cm, výška sedu 47 cm
- rozkládací stůl Hubert, rozměry 104x67 cm, v rozloženém stavu 164x67cm, výška 75 cm
- 2x židle Ringo, rozměry sedáku š45xh45 cm, výška sedu 47 cm, výška 90 cm

Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Vyobrazené čalounění je 561/563. Na kontrukci výrobku poskytujeme prodlouženou záruční dobu 5 let.

Židle jsou vyrobeny z masivního buku a mořeny do barvy laminovaných desek ve vzorníku. To znamená, že židle si podrží kresbu bukového dřeva a pouze barva židle je adekvátní barvě laminované desky. Navíc nelze dodržet návaznost pruhů u pruhovaných látek a vzorů u vzorovaných látek, proto doporučujeme vzorovanou látku pouze na opěráky.