Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Materiál Lamino, Látka
Barva červená
Dekor dub sonoma

Rohový jídelní set Toronto 2 v dezénu dub sonoma nyní v akční nabídce. Vybavte si kuchyň praktickou rohovou lavicí, jídelním stolem a 2 židlemi z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm, hrany jsou opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Lavice je pravolevá - umístit ji tedy můžete libovolně do pravého nebo levého rohu. Potřebný prostor pro umístění jídelního setu je cca 240 x 200 cm.

Jídelní set je sestaven z následujích komponentů:
- rohová lavice Toronto 2, rozměry rohu 168x128 cm
- stůl Toronto 2, rozměry 110x70 cm, výška cm
- 2x židle Nela, rozměry sedáku š45xh40 cm, výška sedu 46 cm, výška 90 cm

Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Vyobrazené čalounění vzor 557. Na kontrukci výrobku poskytujeme prodlouženou záruční dobu 5 let.

Židle jsou vyrobeny z masivního buku a mořeny do barvy laminovaných desek ve vzorníku. To znamená, že židle si podrží kresbu bukového dřeva a pouze barva židle je adekvátní barvě laminované desky. Navíc nelze dodržet návaznost pruhů u pruhovaných látek a vzorů u vzorovaných látek, proto doporučujeme vzorovanou látku pouze na opěráky.