Kancelářské židle vhodné pro každý účel

Když si vybíráte židli do kanceláře, musíte vycházet z účelu, pro který bude sloužit. Jako židle k pc je vhodná kancelářská židle otočná. Pohybový komfort zajistí možnost výškového a polohového nastavení, jezdící kolečka a otočná noha. Myslete na svoje zdraví a vysoký počet hodin, které u počítače trávíte. Dbejte na dostatek pohodlí pro vaše záda. 

každé kanceláři, poradně, zasedací místnosti, přednáškovém sálu, aule, popřípadě i kongresové sálu by neměli chybět kancelářské židle jednací. Jsou zpravidla pevné konstrukce, doplněné o polstrované nebo plastové sedadlo. Tyto židle mohou být i vhodným vybavením čekáren u lékaře, ale i na úřadech apod. Jejich obliba je založena na různorodosti použití, lehkosti skladování a nízkých pořizovacích nákladech. Pro firmy dodáme i větší množství a nabídneme jedinečnou nabídku.

Kancelářské židle pro děti

Protože i děti tráví u stolu mnoho času, je pro ně vhodná kancelářská židle dětská, která je vyráběna tak, aby svojí variabilitou rostla s dítětem a přitom mu poskytovala bezpečnou ochranu páteře.

Proč si vybrat u nás?

Potřebujete poradit, nebo inspirovat?

Prohlédněte si náš magazín, který obsahuje množství rad, tipů i návodů, jak si vyšperkovat domov. Zjistěte například, jak správně vybrat pracovní stoly a židle pro děti. Nechte se inspirovat, nebo dejte přednost vlastní fantazii. Záleží jen na vás.