Kancelářské židle

Kancelářské židle jsou pro většinu z nás každodenními společníky v práci i doma u psacího, nebo počítačového stolu. Poskytují nám možnost pracovat, aniž by nás pak bolela záda. Věnujte výběru židle nějaký čas, jistě to pak oceníte.

85 produktů

Kancelářské židle vhodné pro každý účel

Když si vybíráte židli do kanceláře, musíte vycházet z účelu, pro který bude sloužit. Jako židle k pc je vhodná kancelářská židle otočná. Pohybový komfort zajistí možnost výškového a polohového nastavení, jezdící kolečka a otočná noha. Myslete na svoje zdraví a vysoký počet hodin, které u počítače trávíte. Dbejte na dostatek pohodlí pro vaše záda. 

každé kanceláři, poradně, zasedací místnosti, přednáškovém sálu, aule, popřípadě i kongresové sálu by neměli chybět kancelářské židle jednací. Jsou zpravidla pevné konstrukce, doplněné o polstrované nebo plastové sedadlo. Tyto židle mohou být i vhodným vybavením čekáren u lékaře, ale i na úřadech apod. Jejich obliba je založena na různorodosti použití, lehkosti skladování a nízkých pořizovacích nákladech. Pro firmy dodáme i větší množství a nabídneme jedinečnou nabídku.

Kancelářské židle pro děti

Protože i děti tráví u stolu mnoho času, je pro ně vhodná kancelářská židle dětská, která je vyráběna tak, aby svojí variabilitou rostla s dítětem a přitom mu poskytovala bezpečnou ochranu páteře.

Proč si vybrat u nás?

  • Doprava při nákupu nad 10 000 Kč je zcela zdarma
  • V případě potřeby nabízíme výnos i montáž
  • Osobní odběr je možný ve Vestci u Chrudimi
  • Některé židle u nás pořídíte i na splátky
  • Na některé židle je záruka až 5 let

Potřebujete poradit, nebo inspirovat?

Prohlédněte si náš magazín, který obsahuje množství rad, tipů i návodů, jak si vyšperkovat domov. Zjistěte například, jak správně vybrat pracovní stoly a židle pro děti. Nechte se inspirovat, nebo dejte přednost vlastní fantazii. Záleží jen na vás.