Kancelářské židle vhodné pro každý účel

Když si vybíráte židli do kanceláře, musíte vycházet z účelu, pro který bude sloužit. K počítačovému stolu je vhodná kancelářská židle otočná. Pohybový komfort zajistí možnost výškového a polohového nastavení, jezdící kolečka a otočná noha. Myslete na svoje zdraví a vysoký počet hodin, které u počítače trávíte. Dbejte na dostatek pohodlí pro Vaše záda. Nabízíme židle různých cenových relací, často běží na některé kancelářské židle akce a slevy, v kterých i luxusní typy zakoupíte za zvýhodněné ceny.

každé kanceláři, poradně, zasedací místnosti, přednáškovém sálu, aule, popřípadě i kongresové sálu by neměli chybět kancelářské židle jednací. Jsou zpravidla pevné konstrukce, doplněné o polstrované nebo plastové sedadlo. Tyto židle mohou být i vhodným vybavením čekáren u lékaře, ale i na úřadech apod. Jejich obliba je založena na různorodosti použití, lehkosti skladování a nízkých pořizovacích nákladech. Pro firmy dodámé i větší množství a nabídneme jedinečnou nabídku.

Kancelářské židle pro děti

Protože i děti tráví u stolu mnoho času, je pro ně vhodná kancelářská židle dětská, která je vyráběna tak, aby svojí variabilitou rostla s dítětem a přitom mu poskytovala bezpečnou ochranu páteře.

Forliving je eshop, který šetří Váš čas a peníze 

Nejen že nabízíme kancelářské židle za skutečně nízké ceny, poskytujeme také možnost výnosu až domů, montáže a v případě objednávky nad 5 000 Kč zboží doručíme zdarma. Přejeme příjemný nákup.

Důležité informace