Křeslo Dakar

waj-dakar-FOT.BF.N
Dostupnost 6-8 týdnů

Výroba do 6-8 týdnů.

Křeslo DAKAR bylo vyrobené pro dlouhá společenská setkání. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Čalounění
Vyberte prosím:
Čalounění
Vybrat
Nožky
Vyberte prosím:
Nožky
Vybrat
Cena
9 990 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Pohodlná, nenáročná kolekce Dakar si získá srdce milovníků klasického i moderního designu. U komfortního křesla Dakar oceníte zejména vysoké opěradlo. Pohodlné křeslo nabízíme v řadě čalounění kvalitními potahovými látkami. Sedák křesla Dakar vyplňuje vysoce elastická pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. 

Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled křesla a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak vaše nové křeslo sladit s obývacím nábytkem. Diskrétní krása elegance a komfortu v provedení nábytku kolekce Dakar (viz související produkty) vám zajistí výjimečné pohodlí. 

Rozměry:
- šířka 94 cm
- hloubka 97 cm
- výška 107 cm
- výška sedu 48 cm
- hloubka sedu 57 cm

Parametry

Úložný prostor ne
Dekor dub, wenge
Materiál Látka
Barva fialová, hnědá, modrošedá, modrá, ocelově šedá, oranžová, písková, starorůžová, světle hnědá, světle modrá, tyrkysová, černá, čokoládová, šedá
Rozměry Šířka: 94 cm Výška: 107 cm Hloubka: 97 cm

Máte dotaz k produktu?

Související produkty