Křeslo Dakar

waj-dakar-FOT.BF.N
Dostupnost 6-8 týdnů

Výroba do 6-8 týdnů.

Křeslo DAKAR bylo vyrobené pro dlouhá společenská setkání. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Čalounění
Vyberte prosím:
Čalounění
Vybrat
Nožky
Vyberte prosím:
Nožky
Vybrat
Cena
9 990 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Pohodlná, nenáročná kolekce Dakar si získá srdce milovníků klasického i moderního designu. U komfortního křesla Dakar oceníte zejména vysoké opěradlo. Pohodlné křeslo nabízíme v řadě čalounění kvalitními potahovými látkami. Sedák křesla Dakar vyplňuje vysoce elastická pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. 

Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled křesla a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak vaše nové křeslo sladit s obývacím nábytkem. Diskrétní krása elegance a komfortu v provedení nábytku kolekce Dakar (viz související produkty) vám zajistí výjimečné pohodlí. 

Rozměry:
- šířka 94 cm
- hloubka 97 cm
- výška 107 cm
- výška sedu 48 cm
- hloubka sedu 57 cm

Parametry

Dekor dub, wenge
Materiál Látka
Barva fialová, hnědá, modrošedá, modrá, ocelově šedá, oranžová, písková, starorůžová, světle hnědá, světle modrá, tyrkysová, černá, čokoládová, šedá
Rozměry Šířka: 94 cm Výška: 107 cm Hloubka: 97 cm

Máte dotaz k produktu?