Ložnice

Ložnice představuje nepostradatelnou součást našeho domova. Je místem odpočinku, klidu i relaxace. Projděte si množství moderního či retro nábytku i doplňků do ložnice a vytvoříte si dokonalé místo pro vaše sladké sny.

Doporučujeme

Přečtěte si článek

Ke kvalitním produktům a službám vám chceme dát i hodnotné informace. Vybrali jsme pro vás články, které souvisejí s ložnicí. Samozřejmě si můžete přečíst i další články o bydlení.

Jakou vybrat ložnici? A co podlaha – koberec, nebo jiná?
Jak chytře vyřešit úložné prostory v ložnici
Jak vymalovat ložnici?

Stylová ložnice přesně podle vaší fantazie

Základem ložnice je bezpochyby postel, která se neobejde bez matrace. Avšak, zapomenout nesmíte na úložné prostory, kterých není nikdy dost a v ložnici je většinou potřeba opravdu hodně místa, kam uložit veškeré oblečení, nebo ložní prádlo. Největší množství nového prostoru pro uložení vašich věcí nabízí šatní skříň. Ta bývá zpravidla prakticky rozdělená a zároveň může obsahovat i stylové zrcadlo, které tak nemusíte umísťovat na zeď či jinam do prostoru a ušetříte tak další místo. V případě, že je pro vás šatní skříň až moc velká, jsou tu pro vás komody či noční stolky. V první řadě je potřeba nábytek správně sladit jednak s výmalbou a pokud novým nábytkem pouze doplňujete ten stávající, je potřeba myslet také na to, jak bude výsledná kombinace vypadat.

Stále se nemůžete rozhodnout? Tady je pár důvodů, proč si vybrat u nás

  • V této kategorii najdete více než 7 000 různých produktů

  • Při nákupu nad 10 000 Kč od nás máte dopravu ZDARMA

  • V případě potřeby vám zajistíme výnos i montáž

  • Na některé produkty je záruka až 5 let

  • Nakupovat u nás můžete i na splátky

  • Svůj nákup si můžete vyzvednout u nás ve Vestci u Chrudimi

  • Nabízíme pestrý výběr produktů od českých i zahraničních výrobců

Potřebujete poradit, nebo získat inspiraci?

Žádný problém, právě pro tyto chvíle je tu náš magazín, který vám poradí a pomůže. Dozvíte se tipy, jak vymalovat ložnici, ale zjistíte také, že existuje spousta doplňků, které rozzáří vaši ložnici. Je to jen na vás, nechte se inspirovat, nebo použijte vlastní fantazii a vytvořte si ložnici, ve které si budete užívat každou vteřinu.

Košík

0 Kč