5 důvodů, proč si zamilujete zahradní houpačku

Zahradní houpačky

Rádi si venku čtete, povídáte, odpočíváte nebo dokonce zdřímnete? Pořiďte si zahradní houpačku. Zaručujeme vám, že si ji oblíbí celá rodina – včetně psa, pokud mu to dovolíte.

5 důvodů, proč si pořídit zahradní houpačku

1.Chrání před sluncem

Získáte šikovný úkryt před horkými slunečními paprsky. Na houpačce přečkáte dobu, kdy slunce nejvíce praží, a ochráníte se před spálením.

2.Zve ke čtení i odpočinku

Pohodlná houpačka láká k posezení i poležení. Můžete si pohodlně číst knížku, povídat s přáteli, vychutnat si odpolední kávu nebo jen tak relaxovat. Houpání uklidňuje. Když se houpat nechcete, sedací část jednoduše ukotvíte v pevné poloze. Získáte tak pohodlnou lavičku.

3.Téměř nevyžaduje údržbu

Výrobci počítají s tím, že konstrukce musí vydržet různé povětrnostní vlivy. Odolávají větru, dešti i přímému slunci.

4.Nezatíží vaši peněženku

Trh nabízí bohatý výběr zahradních houpaček. Seženete je už od 2 500 Kč.

5.Romanticky dokreslí ráz zahrady

Hodí se do rohů i prostorů pod stromy či pergolu. Ze široké nabídky rozměrů, materiálů, nosností a různých designů určitě vyberete tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Kam s ní? Kryjte si záda

Pro příjemný odpočinek a pocit bezpečí volte místo, kde budete mít krytá záda. Třeba před živý plot, keře, stromy, obvodové zdi nebo za dům.

Kovovou, dřevěnou, nebo ratanovou?

1.Kov

Zahradní houpačky s kovovou konstrukcí potěší rozumnou cenou, výbornou stabilitou a vysokou nosností. Téměř nepotřebují údržbu. Pokud by na konstrukci celé léto pršelo, vyplatí se obnovit antikorozní nátěr. Nic jiného dělat nemusíte.

2.Dřevěný masiv

Romantická houpačka z dřevěného masivu vás vrátí do dětských let. Přírodní materiál vyniká vysokou nosností a nezaměnitelnou vůní, kterou nic umělého nenahradí. Doporučuje se občasná impregnace a ochranný nátěr pro prodloužení životnosti.

3.Umělý ratan

Houpačky z ratanu pěkně vypadají, dlouho vydrží a jsou velmi pohodlné. Výhodou umělého ratanu je odolnost i vůči extrémnímu počasí. Údržbu vůbec nemusíte řešit – kromě občasného setření prachu a pylu.

Tipy na nejlepší zahradní houpačky z nabídky Nábytku FORLIVING

Kovová houpačka NELLA

Nabízí praktický sedák z pevné pogumované síťoviny a nosnost až 210 kg. Odpočine si na ní klidně celá tříčlenná rodina. Speciální nátěr chrání kovovou konstrukci před rozmary počasí. Textilní stříška zase chrání vás – před sluncem i lehkým letním deštěm. Doporučujeme dokoupit měkkou termopodložku, ať se vám pohodlně sedí.

Lehká houpačka Ratan s poduškou

V balení najdete i pohodlný podsedák a šikovnou textilní stříšku. Celá konstrukce výborně odolává nepřízni počasí i žhavým slunečním paprskům.

Zahradní houpačka SYLVA

Romantický venkovský styl se hodí do každé zahrady. Borovicové dřevo s impregnací vydrží krásné dlouhé roky. Ochranná stříška chrání před sluncem i deštěm.

Vybavte u FORLIVINGu celou zahradu