5 důvodů, proč svěřit montáž a výnos nábytku odborníkům

Odborná montáž nábytku

Vybrali jste si u nás nábytek a už teď přemýšlíte, jak ho dopravíte do bytu? O sestavení ani nemluvě? Pokud netrávíte všechen volný čas v posilovně a nejste domácí kutil, nevadí. Přenechejte práci s výnosem a odbornou montáží nám. Co všechno tím získáte?

1.Neriskujete kýlu a bolavá záda

Pokud využijete možnosti výnosu až do bytu, sami nemusíte na nic sáhnout. Na místo přijede ve smluvený čas vyškolený personál, který si hravě poradí i s nejtěžšími kusy nábytku – jako jsou sedačky nebo postele. Ušetřenou energii můžete věnovat lepším činnostem.

2.Nezastaví vás úzké schodiště ani jiné překážky

Díky výnosu a odborné montáži se nemusíte bát, že byste nábytek nedokázali někde pronést, nebo odřeli čerstvě natřenou zeď. Profesionálové z FORLIVING si vezmou vše na starost. Vy můžete být klidní.

3.Ušetříte i několik hodin času

Profesionální výnos i montáž má zpravidla velmi rychlý a hladký průběh. Mezitím, co naši zaměstnanci dělají svou práci, vy můžete uvařit dobrou večeři nebo pomoct dítku s domácím úkolem. Pokud by se cokoli zadrhlo, nápravu si vezmeme na starost.

4.Máte jistotu bezpečně sestaveného nábytku

Jistota, že je nábytek správně sestaven, je k nezaplacení. Nová postel vás 100% udrží, knihovna nespadne hned první noc. Pokud byste se pustili do sestavování sami a udělali chybu, bylo by mnohem složitější dávat vše do pořádku. Díky přítomnosti odborníka FORLIVING je jednodušší i vyřízení případné reklamace – například pokud nedojde balení od výrobce komplet.

5.Obejdete se bez vrtačky a dalšího nářadí

Naši odborníci si s sebou přivezou potřebné nářadí, pro jistotu i záložní šroubky a další materiály. Vy si nemusíte lámat hlavu s nákupem či půjčováním adekvátního náčiní.

A to nejlepší nakonec: Až do konce října 2017 vám nový nábytek dovezeme a sestavíme zdarma. Ideální čas modernizovat byt a ušetřit při tom čas i námahu!