Chcete si posedět jako král? Zvolte zahradní sestavu z masivu

Chcete si posedět jako král? Zvolte zahradní sestavu z masivního dřeva

Posezení u dobré kávy, grilování s přáteli nebo rodinné oslavy pod širým nebem se neobejdou bez pohodlné zahradní sestavy. Jaký materiál vybrat? Objevte hned 5 důvodů, proč zvolit dřevěný masiv.

5 výhod zahradního nábytku z masivu

1.Čím starší, tím lepší

Zahradní nábytek z bytelného dřeva vám věrně poslouží roky. Správně ošetřený masiv se na rozdíl od choulostivějších materiálů jen tak nerozpadne ani nerozviklá. A co víc – s přibývajícími lety vypadá čím dál lépe, díky patině vzniklé přirozeným zráním dřeva.

Při výběru se zaměřte hlavně na dub, buk a cizokrajné dřeviny – jako je teak, eukalyptus a severoamerický akát. Nábytek by měl být už od výrobce ošetřený mořením a přetřený lakem či středně vrstvou lazurou. Zajistí odolnost vůči vlhkosti, plísni, dřevokaznému hmyzu a houbám.

2.Krásně voní

Zahradní sestavy z masivu nádherně voní po dřevu a pryskyřici. Tato nezaměnitelná vůně se z nábytku line po dobu několika let, a zpříjemňuje tak venkovní posezení.

3.Vypadá hezky v moderní i venkovské zahradě

Dřevěný masiv patří k vizuálně nejatraktivnějším materiálům, které se k výrobě zahradních sestav používají. Díky elegantnímu vzhledu a originální dřevěné textuře se hodí do romantické i moderní zahrady.

4.Chytrá investice

I přes prvotní vyšší náklady se vám pořízení sestavy z dřevěného masivu vyplatí. Nábytek vydrží dlouhé roky a ušetří vám spoustu peněz za opravy či výměny jednotlivých komponentů.

TIP: Na podzim můžete dřevěná lehátka, židle i stůl přesunout do zimní zahrady, nebo jinam do interiéru. Do interiéru bohatě stačí povrchová úprava tenkovrstvou bezbarvou lazurou.

5.Zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí

Nábytek z pravého dřeva je 100% ekologický, recyklovatelný a šetrný k přírodě a životnímu prostředí. Při výrobě se nepoužívají žádné nebezpečné látky. Neuvolňují se z něj formaldehydy a jiné chemikálie. Je tak zdravotně nezávadný pro alergiky, malé děti i domácí zvířata.

Zahradní sestava z masivního dřeva osloví všechny milovníky osvědčené klasiky, kteří chtějí žít co nejblíž přírodě. Patříte k nim? Objevte svůj vysněný dřevěný zahradní nábytek. Navíc s akční 10% slevou – platí do 30. 6. 2018.