Jak vybrat?

Jak vybrat komodu?

Jaká jsou hlavní kritéria, podle nichž bychom měli komodu vybrat? Máme se rozhodnout podle designu? Nebo se na její výběr podívat čistě z praktického a funkčního hlediska? Nejlepší je zkombinovat oba pohledy.
Celý článek >>

Jak vybrat barvu sedačky? Podle velikosti prostoru i množství světla

Vybrat barvu sedačky bývá pořádný oříšek. Jak v široké paletě odstínů najít tu pravou? Zohledněte následujících 5 kritérií. Bytoví designéři radí kombinovat v obývacím pokoji 3 základní druhy barev a pak už si jen pohrát s jejich tóny. Nebojte se kontrastů neutrálních odstínů s výraznými. Dodají interiéru ten správný šmrnc.
Celý článek >>

Jakou vybrat ložnici? A co podlaha – koberec, nebo jiná?

Ložnice je jedinou místností v bytě, která slouží výhradně k odpočinku. Zařiďte si svou oázu klidu tak, aby vám po všech stránkách vyhovovala. S těmito tipy to bude hračka!
Celý článek >>

Vybíráme nábytek na balkon či terasu

Skvělé letní posezení si nemusíte užívat jen na zahrádce. Stačí i malý balkonek nebo terasa. Přečtěte si, jakou vybrat tu nejlepší nábytkovou sestavu podle vašich prostorových možností.
Celý článek >>

5 snadných kroků, jak vybrat obývací stěnu

Oblíbené obývací stěny jsou čím dál dostupnější – proč tedy nevyměnit starý nábytek za moderní? Poradíme vám s výběrem v 5 jednoduchých krocích.
Celý článek >>
Zobrazit starší články