Moderní sektorový nábytek boduje v ložnici i obýváku

Článek sektorový nábytek

Pamatujete nábytkové sestavy z 80. let, které zabíraly půl místnosti? Časy se mění. Dnes sektorový nábytek válcuje kvalitou i designem většinu konkurentů. Objevte s námi všechny jeho výhody.

Návrháři sektorového nábytku se už dávno nesoustředí na co nejjednodušší a nejlevnější výrobu. Primární je vysoká hodnota materiálů, elegantní design a maximální variabilita komponentů.

5 výhod sektorového nábytku

1.Variabilita

Hlavní princip zůstává: Jednotlivé kousky nábytku si libovolně skládáte tak, aby výsledek odpovídal vašim designovým a prostorovým potřebám. Vyberete si jen ty komponenty, které skutečně využijete. Jejich rozmístění je jen na vás. Můžete je kdykoliv přestavět, a získat tak úplně nový vzhled interiéru.

2.Nadčasovost

Cílem prvních poválečných „sektorů“ bylo vyrábět rychle a jednoduše 100% funkční nábytek. Více než na kvalitu se hledělo na cenovou dostupnost. Tomu odpovídal i design. Návrhy a zpracování jsou však dnes úplně jinde. Moderní sektorový nábytek nerozeznáte od značkových sestav.

3.Do malých i atypických bytů

Rozmanitost rozměrů se přizpůsobí jakémukoli prostoru. To oceníte zejména v menších bytech, kde záleží na každém centimetru. Slouží vám jeden pokoj jako obývák, ložnice i kuchyně? Díky sektorovému nábytku pořídíte v jednotném stylu knihovnu, obývací stěnu, postel i skříň na potraviny.

4.Finanční nenáročnost

Sériová výroba zaručuje příjemné ceny při velmi dobré kvalitě. To ji zvýhodňuje před nákladnou výrobou na míru.

TIP: Pokud toužíte po luxusním vybavení bytu, zvolte bytelné sestavy z masivu. Přežijí klidně dvě generace.

5.Od moderny až po venkov

Vytvoříte si vlastní sestavu vhodnou do kterékoli místnosti. Designové variace zahrnují různé styly od moderního přes rustikální až po starožitný.

Kam se hodí sektorový nábytek?

  • Obývací pokoj

Obývací stěna, konferenční stolek, knihovna a police ve stejném designu jsou sázkou na jistotu. V nabídce e-shopu FORLIVING najdete přes 40 designových řad sektorového nábytku do obýváku. Na vás je jen vybrat konkrétní kousky a sladit doplňky.

  • Ložnice

Také ložnice vypadá nejlépe v jednotném stylu. Jakmile vybíráte postel a skříně zvlášť, výsledek nikdy nebude tak dokonalý. Nezapomeňte na noční stolky a aspoň jednu komodu na ložní prádlo.

TIP: Romantické duše potěší řada Paris v překrásném bílém designu. Pokud vaše srdce bije spíše pro starožitný styl, vsaďte na kolekci Kora.

  • Dětský pokoj

Zvláště tady budete nábytek často obměňovat. Miminku stačí postýlka, přebalovací pult a skříňka. Školáci potřebují větší postel, pořádnou skříň a také psací stůl, u kterého budou psát úkoly.

TIP: Velký výběr skříní, poliček i stolků nabízí například oblíbená řada Codi. Volit můžete ze 4 veselých barev.

  • Domácí pracovna

Chcete si vytvořit svůj vlastní pracovní koutek? Přidejte do sestavy i praktický počítačový stůl. Zajistí vám správnou polohu rukou při psaní na klávesnici. Ulevíte tak namáhané šíji.

Přejeme šťastnou ruku při výběru. Pokud váháte, neváhejte nás kontaktovat. Naše designérka vám poskytne cenné rady.