Sedací soupravy ve tvaru U: Stmelí celou rodinu

Sedací soupravy ve tvaru U: Stmelí celou rodinu

Přemýšlíte o pořízení nové sedací soupravy? Pokud máte k dispozici větší prostory, nabízí se sedačka do tvaru U. Poskytuje dostatek místa, je pohodlná a estetickou funkci splňuje na jedničku.

5 hlavních výhod sedací soupravy ve tvaru U

1.Usadí až 6 lidí

Se sedačkou ve tvaru U se už nikdy nebudete hádat o nejlepší místo před televizí. Pohodlně si na ní hodí šlofíka nejméně dva lidé. Ideální pro velkou rodinu i časté návštěvy. Po rozložení se ze sedačky stane útulné letiště, na kterém se dobře vyspíte.

2.Utužuje mezilidské vztahy

Všimněte si, že na „účkovou“ pohovku si lidé automaticky sedají jinak – proti sobě. Mají dost místa na to uvelebit se podle svého. Díky tomu jsou mnohem otevřenější a prozradí o sobě víc než ve strnulé pozici vedle sebe.

3.Zútulní i velké prostory

Máte obývák propojený s kuchyní a jídelnou? Sedací souprava ve tvaru U nejlépe vynikne ve větším prostoru. Stane se jeho vizuálním i funkčním centrem – oázou klidu a místem pro setkávání s rodinou či přáteli.

4.Sluší jí to u zdi i v otevřeném prostoru

Hodí se ke zdi, pod okno i do rohu. Nejlépe však vypadá ve volném prostoru. Ohraničíte tak relaxační zónu a zároveň místnosti ponecháte vzdušnost.

5.Tvar, materiál, velikost a počet míst určujete vy

Vyhovuje vám zahnutí doleva, nebo doprava? Preferujete ekokůži, čalounění, či pravou kůži? Naprostou většinu moderních U sedaček si navolíte podle svého. Každý kus je originál přesně padnoucí do vašeho domova.

Další výhody, o kterých možná nevíte:

  • Nastavitelné podhlavníky, opěráky a područky
  • Integrované odkládací stolky ve středu nebo z boku sedačky
  • Bohaté úložné prostory
  • Pohodlnější spací úprava než u malých pohovek

Tipy na nejlepší sedací soupravy ve tvaru U

Sedací souprava Boogie

Elegantní sedací souprava z ekokůže s originálním prošíváním přímo láká k posezení. Sedáky z elastické pěny se příjemně poddají vsedě i vleže. Sami si volíte barvu, typ čalounění i rozkládací úpravu podle svých potřeb. K sedačce Boogie si můžete dokoupit také taburet, který poslouží i jako odkládací stolek. Nezapomeňte na měkké polštářky ve stejné, nebo kontrastní barvě.

Sedací souprava Scout

Sedačka v netradičním designu s bytelnou bukovou kostrou nabízí měkoučké posezení jako na lesním mechu. Na vysoce elastické pěně se i dobře spí. Jednotlivé díly libovolně kombinujte. Materiál je také na vás. Máte radši látku, nebo ekokůži? Hodí se vám do obýváku krémová, černá, šedá, tyrkysová nebo hnědá barva? Variabilní sedací souprava Scout představuje jasnou volbu pro milovníky originálního nábytku s vyhraněným stylem.

Sedací souprava Stilo

Moderní sedačka Stilo vyniká univerzálností, bohatým úložným prostorem a možností pohodlného rozložení na spací úpravu. Sami určujete rozložení a výsledný design. Jde bezesporu o nejprodávanější „U“ sedačku v naší nabídce. Prohlédněte si ji také v romantickém světlém provedení.

Váháte, kterou vybrat? Podívejte se na kompletní nabídku sedaček ve tvaru U. Pro radu při sestavování prosím volejte naše specialisty na lince 774 040 444.