Spolupráce

Affiliate

 

Vlastníte navštěvované www stránky? Chcete získat zisk téměř bez práce?

Pro majitele www stránek jsme připravili partnerský provizní systém. Na vaše stránky umístíme naše reklamní prvky, které budou uzpůsobeny tak, abychom mohli identifikovat, že návštěvník přišel právě od vás. Pokud tento návštěvník na našich stránkách během dalších 30 dní nakoupí, obdržíte z tohoto nákupu provizi. Provizi obdržíte také z jeho opakovaných nákupů uskutečněných během těchto 30 dní.

 

Registrovat do našeho dealerského systému se můžete zde

Výše provize je 7% z celkové hodnoty objednávky nebo ze skutečně zrealizovaného objemu zakázky. Informace o připsání provize a o její celkové výši Vám bude vždy zaslána na email, který uvedete při registraci do provizního systému. Informace o provizích a objednávkách uskutečněných přes Vaše www stránky naleznete ve Vašem uživatelském účtu.

 

Jakmile Vaše provize přesáhne 500 Kč, můžete požádat o její převod na libovolný bankovní účet nebo o převod poštovní složenkou na jméno a poštovní adresu. Převod peněz bude realizován bez poplatku.

 

Pro tuto formu spolupráce není potřeba živnostenský list - dle zákona o dani z příjmu 586/1992 Sb., část I., § 10 odst. 3 písmeno a) si lze tímto způsobem přivydělat ročně částku 20.000,- Kč, která nepodléhá dani z příjmu. Pokud Váš roční příjem přesáhne tuto částku, je potřeba zřídit si živnostenský list.

 

Můžete se zaregistrovat do našeho affiliate programu i na eRetail.cz