Tipy na vánoční dárky 2019: Potěšte blízké krásným nábytkem

Tipy na vánoční dárky

Vánoce se kvapem blíží a vy nevíte, co darovat svým nejbližším? Vyberte jim praktický dárek, který potěší a poslouží mnoho let. Vzpomenou si na vás, kdykoli půjdou okolo. A to se vyplatí!

1.Pro milovníky pořádku: Romantická vitrína v Provence stylu

Máte v okolí někoho, kdo sbírá hrníčky, svíčky nebo různé figurky a už své poklady nemá kam dávat? Nejen pro vášnivé sběratele je skvělým vánočním dárkem prosklená vitrína. Hodí se do obýváku, ložnice, pracovny i předsíně. Ideální dárek pro ženy, které milují pořádek. Nábytku v luxusním Provence stylu u nás seženete celou kolekci, takže máte na pár let o dárky postaráno.

2. Pro workoholiky: Konferenční stolek za pár kaček

Každý, kdo hodně pracuje nebo rád hostí svou rodinu a kamarády, uvítá pořádný konferenční stolek. Pojme šanony, počítač, hrnky s kávou i tácy s občerstvením. Poslouží také ve chvílích odpočinku. K balíčku přidejte třeba pěknou vonnou svíčku.

3. Pro snílky a cestovatele: Relaxační houpací síť

Děti a milovníky netradičního odpočinku určitě potěšíte houpací sítí. Obdarovaný ji zavěsí na zahradě či na stojan do bytu. Do interiéru doporučujeme síť s rozpěrnými tyčemi, která nevyžaduje stavební úpravy. Pro cestovatele je ideální outdoorová houpací síť se zabudovanou moskytiérou. Váš dárek se třeba podívá až na konec světa.

4. Pro fanoušky designu a relaxace: Stylové závěsné křeslo

Vyznavači bytového designu a aktivního odpočinku ocení závěsné křeslo z umělého ratanu s barevným podsedákem. Skvěle vypadá a „odpočinkovou“ funkci plní na 100 %. Díky kovové konstrukci výborně udržuje stabilitu a hodí se jak do interiéru, tak na zahradu.

5. Pro knihomoly: Bytelný regál na knihy

Zapáleným čtenářům uděláte radost nejen novým přírůstkem do sbírky, ale také knihovnou či regálem na knížky. Vybírejte podle toho, kolik místa doma obdarovaný má. Do menších prostorů se hodí regály závěsné, které šikovně doplní ostatní nábytek.

Vyberte vánoční dárky včas. Dobré termíny dodání rychle mizí. Rádi vám nábytek doneseme až do bytu a pomůžeme i s jeho montáží.