Zvažujete pořízení zahradní houpačky? Objevte všechny možnosti

Šatní skříně

Chcete trávit co nejvíc času na zahradě, užít si čerstvý vzduch a pořádně si odpočinout?
Na příjemný venkovní relax láká zahradní houpačka. Současný trh nabízí nepřeberné možnosti.

Typy zahradních houpaček


Klasická zahradní houpačka


Zahradní houpačky poskytují pohodlné sezení i pro více osob. Potěší rodiny s dětmi i ty, kdo často hostí návštěvy. Záleží na vás, jestli dáte přednost dřevěné houpačce nebo té s kovovou konstrukcí. Oba materiály vynikají dlouhou životností. Vybírejte podle celkového designu a rozložení zahrady.

Závěsná houpačka


Perfektní oporu zad a příjemné pohodlí vám poskytne závěsná houpačka se stabilní kovovou konstrukcí. Měkké polstrování láká ke čtení i odpolednímu odpočinku s kávou v ruce. Praktická stříška ochrání před ostrým sluncem i lehkou dešťovou přeháňkou.

Závěsné křeslo


Závěsné křeslo dodá na útulnosti koutům i volnému prostoru zahrady. Poskytne vám pohodlí i soukromí. Vychutnáte si v něm oblíbený drink, pročtete noviny a vyřídíte nezbytné telefonáty. K nejoblíbenějším patří křesla ze dřeva a textilu k zavěšení na vzrostlý strom nebo luxusní závěsná křesla z umělého ratanu.
Ta před deštěm nebo na zimu snadno schováte do interiéru.

Houpací síť


Nádech romantiky dodá exteriéru stylová houpací síť. Zamilujete si ji nejen vy, ale také vaše děti, které si díky ní užijí spoustu zábavy. Klasickou síť nejlépe napněte mezi dva vzrostlé stromy. Pokud tuto možnost nemáte, vyberte si houpací síť se stojanem. Postavíte ji všude kam budete chtít. Hodí se na terasu, pergolu, vedle domu i kamkoliv do prostoru. Velkou výhodou houpacích sítí je nízká hmotnost a snadná manipulace.

5 výhod houpačky na zahradě


1. Máte kde odpočívat


Zahradní houpačka vám poskytne perfektní únik před starostmi všedních dní. Můžete si na ní číst, vychutnat odpolední kávu, povídat si s rodinou či přáteli nebo si třeba zdřímnout.

2. Ochráníte se před sluncem


Nemáte na zahradě dostatek stromů, které by vám poskytly příjemný stín? Na houpačce se stříškou se k vám slunce vůbec nedostane.

3. Zabavíte děti


Děti houpání milují. Pokud budete pořizovat houpačku speciálně pro děti, berte ohled na věk. Nábytek musí být bezpečný a disponovat zarážkou nebo pásem proti vypadnutí. Větším dětem cca od 6 let se nebojte pořídit klasickou houpací lavici nebo síť.

4. Nezdržíte se údržbou


Díky moderním materiálům se o zahradní nábytek nemusíte skoro vůbec starat. Čas od času ho stačí přetřít navlhčeným hadříkem a máte hotovo.

5. Získáte zajímavý designový prvek do zahrady


Díky široké nabídce typů, materiálů, velikostí a barev snadno najdete houpačku, která perfektně dotvoří ráz vaší zahrady.

Proč vybrat zahradní nábytek u Nábytku FORLIVING?


► Výběr z více než 30 druhů houpaček
► Výběr z více než 170 druhů houpacích sítí
► Desítky lehátek, lavic a celých sestav zahradního nábytku skladem
► Doprava po celé ČR vlastními vozy