Matrace SWISS oxygen 70-80x200 cm

Kód produktu: MAT-swiss-oxygen-1
2-3 týdny | Doprava zdarma
2–3 týdny | Doprava po celé ČR zdarma
Vyberte si
Rozměry:
Nezvoleno
Vyberte
Nezvoleno – vyberte
Vybrat
70x200 cm
v ceně
80x200 cm
v ceně
Výnos:
ZDARMA za vchodové dveře domu
Změnit
Výnos do patra
Cena s DPH:
16 880 Kč
11 890 Kč
Příplatek za služby:
ks
Potřebujete se poradit?
Lucie Hrdá
Lucie Hrdá
Bytová designérka
Poslat dotaz na e-mail

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Popis a parametry
Rozměr postele/matrace 80x200 cm, 70x200 cm
Typ matrace Pěnové
Výrobce Materasso
Rozměry Výška: 22 cm

Matraci SWISS oxygen nabízíme v rozměrech 70x200 cm nebo 80x200 cm. Matrace se vyrábí ze 3 druhů vysoce kvalitních švýcarských pěn. Tuto výjimečnou matraci obaluje rovněž jedinečný potah Carbonio s uhlíkovými vlákny.

Modrá vrstva je z inovativní pěny Oxygen s výbornou průdušností. Následkem toho dochází ke snížení potivosti a k udržení trvalého tělesného komfortu uživatele. Díky přidaným aditivům disponuje vynikající elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo uživatele, čímž se zabrání blokování krevního oběhu. Dokonalým prokrvením organismus lépe a rychleji během spánku regeneruje, takže spánek bude relaxací bez kompromisů.

Šedá vrstva je z materiálu EvoPoreHRC, švýcarská inovace, milník v historii vývoje pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost...). Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.

Fialová vrstva je z inovativního materiálu AventO2 s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktívních přírodních složek – uklidňující levandulí a léčivými švýcarskými bylinkami.

Vlastnosti matrace:
- rozměry 70x200 cm nebo 80x200 cm
- výška 22 cm
- ortopedická zátěž do 150 kg
- potah CARBONIO prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m²
- tuhost T3
- záruka 7 let

Nábytek bez starostí

Související produkty

Mohlo by Vás zajímat