Nářadí ke krbu

Vkusné krbové nářadí je nejen praktické, ale také se stane pěkným doplňkem ke krbovým kamnům. Pokud milujete přirozené teplo sálající z krbových kamen a pohled do ohníčků při dlouhých zimních večerech se sklenicí vína, bez krbového nářadí se neobejdete.

OtevřítZavřít filtr
3 produkty

Praktické a nezbytné doplňky ke krbu

Jestliže se rozhodnete topit krbovými kamny, budete potřebovat dřevo, případně brikety. V pokoji s krbem samozřejmě nenecháte uloženou hromadu dřeva, nicméně pár polínek mít po ruce se vždy hodí. Aby se však polena „neválely“ všude kolem, je tu koš na dřevo. V naší nabídce najdete hned několik druhů košů. Vybrat si můžete mezi koši na dřevo vyrobených z tkaniny, kovu, oblíbeného ratanu, nebo exotického vodního hyacintu. Ruku v ruce společně s košem jde nářadí ke krbu. V naší nabídce najdete nářadí vyrobené z matné nerezové oceli, která je odolná i moderní. Sada se skládá ze smetáčku, pohrabáče, lopatky a případně kleští. Vše, co budete potřebovat tak máte pohromadě.

Proč si vybrat u nás?

  • Všechny produkty máme skladem u dodavatele
  • Doprava je při nákupu nad 10 000 Kč ZDARMA
  • Nabízíme osobní odběr u nás ve Vestci u Chrudimi

Jak na obývací pokoj?

Pokud byste náhodou hledali inspiraci, jak si vytvořit dokonalý obývací pokoj, přijďte si prohlédnout náš magazín. Najdete v něm množství tipů, nápadů i návodů, které se vám mohou hodit. Začněte třeba článkem, který vám poradí, jak vymalovat obývací pokoj.