Nastavitelný set poliček a držáku do sprchy

sim-BT1064
Dostupnost 2-4 týdny

Výroba do 2-4 týdnů.

Ideální pomocník do každého sprchového koutu. Více…
Cena
2 390 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Díky nastavitelným poličkám budete mít při sprchování všechno při ruce - všechny šampony, mýdla, žínky a další potřeby. Set poliček je vyroben z odolného materiálu, díky tomu se na něj můžete stoprocentně spolehnout.

Set vyřeší problémy s hledáním místa pro přípravky i jiné doplňky, které při sprchování potřebujete. Má stabilní podstavec a prostorné poličky, vše bude dokonale uspořádané.

Set poliček a držáku do sprchy má podstavec, díky kterému perfektně drží v rohu sprchového koutu. Poličky je možné libovolně posouvat nahoru nebo dolů, aby se vám na ně vešly všechny potřebné věci. Je vyroben z matné oceli a eloxovaného hliníků, tyto materiály perfektně odolávají rzi. Set obsahuje kromě poliček také mýdlenku, držák zubního kartáčku či holicího strojku a 2 háčky pro zavěšení houby nebo žínky.

Výška 77,4 cm.

Parametry

Materiál Kov

Máte dotaz k produktu?