Nástěnné hodiny 5809DW Karlsson 40cm

vyp-KA5809DW
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Pokud od hodin očekáváte design a vkus, zvolte značku Karlsson. Více…
Cena
1 489 Kč
Původně
1 990 Kč
  • Výprodej

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Elegantní naturální hodiny z lipového dřeva z 2D čísly na ciferníku. Krásný doplněk, krásný dárek... Nástěnné hodiny holandské značky Karlsson jsou kvalitní, nápadité a funkční designové doplňky, které oživí každý interiér. Quartzový hodinový strojek poháněný baterií s tichým chodem. Materiál hodin: lipové dřevo

Průměr hodin: 40cm
Hloubka hodin: 4,5cm

Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední hodiny (původní cena 1 990 Kč). Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop. Zboží je v bezvadném stavu.


Značka Karlsson působí na trhu od roku 1999. Se zastoupením ve více než 80 zemích světa patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značku designových hodin ve své třídě na světě. Karlsson přichází několikrát do roka s novými modely, které pravidelně udivují svoji originalitou a neotřelostí.

Parametry

Značka hodin Karlsson

Máte dotaz k produktu?