Obývací pokoj Amelie 1

LD-obav-amelie1

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis

Nábytek Amelie je horkým trendem tohoto roku. Designem patří kolekce mezi představitele stylu provence, který má kořeny na francouzském venkově. Kombinace čistých linií se světlým dekorem dub provence dodá domovu vzdušnost a lehkost. Dekor s efektem starého dřeva společně s frézovanými dvířky a římsami, které lemují hrany nábytku, vám navodí tu správnou romantickou náladu.

Kolekce Amelie s charakteristickým designem se vyrání z lamina. Úchytky, které naprosto dokonale dolaďují venkovský styl nábytku, jsou kovové v provedení patinovaného bronzu.

Obývací pokoj je sestavený z následujících prvků:
- TV stolek Amelie 110, rozměry š143/h46/v61 cm
- 2x polička Amelie 160, rozměry š122,6/h16,3/v2,2 cm
- dvoudveřová vitrína Amelie 010.050.060.2x610.2x630, rozměry š100/h46/v198,5 cm
- vysoký regál Amelie 090, rozměry š58/h46/v198,5 cm


Vyobrazený konferenční stolek není součístí dodávky, můžete si jej doobjednat.


Obývák vám doručíme domů a to zcela zdarma. Pokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám ložnici rádi odborně smontují - stačí si přiobjednat montáž produktu.

Vyobrazená sestava do obývákue je příkladem vzorového setu, jednotlivé části si můžete objednat samostatně. Také si můžete váš obývací pokoj sestavit podle svých možností a svého vkusu. Podívejte se na celou kolekci Amelie a naplňte svůj byt jedinečným kouzlem a lehkostí francouzského venkova!

 

 

Parametry

Materiál Lamino
Dekor dub provence
Kolekce Amelie
Styl Provence, Venkovský