Pohovka Fen

hob-fen-1347922
Dostupnost 4-8 týdnů Varianta ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Výroba do 4-8 pracovních týdnů.

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Čalounění
Vyberte prosím:
Čalounění
Vybrat
Cena
8 690 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Rozkládací pohovka s úložným prostorem a pevnou kovovou konstrukcí. Kostra je ve stříbrné barvě. Dno úložného prostoru je pevné z dřevotřísky. Pohovka je vybavena rozkladem Clic-Clac, který má patent EU (viz. související obrázky). Je možné nastavit 2 polohy opěráku. Po rozložené vznikne lůžko o rozměru 195x130 cm určené jak k příležitostnému tak i k trvalému spaní. Matrace je z tvrzeného molitanu na lamelovém roštu. Pohovka má snímatelný potah. Vyobrazené čalounění MAD 67-46 - Col.35.


Rozměry:
- šířka 195 cm
- hloubka 95 cm
- výška 100 cm


Vyobrazené polštářky jsou součástí dodávky, lze je také objednat samostatně viz. položky zboží.

Parametry

Úložný prostor ano
Materiál Látka
Barva azurová, béžová, bílá, hnědá, modrá, ocelově šedá, okrová, oranžová, světle hnědá, světle modrá, tmavě modrá, černá, červená, šedá, žlutá

Máte dotaz k produktu?