Ložní povlečení je součástí domácnosti od pradávna

Původně se lidé přikrývali kožešinami a primitivními textiliemi. První povlečení se objevuje až ve středověku a je majetkem královských rodin, šlechty a zámožnější vrstvy obyvatel. Povlečení dětské a povlečení do postýlky, bylo v té době velmi vzácné, oproti tomu při vdavkách, bylo povlečení na postele nutností. Jednalo se o součást věna nevěsty a bylo výrazně dbáno na kvalitu použitého materiálu.

I v současné době, hraje materiál významnou roli. Na trhu lze nalézt jemné povlečení bavlněné nebo krepové. Vyšší výhřevnost zajistí povlečení flanelové. Forliving nabízí luxusní řadu ložního prádla, které si vybralo z každého materiálu to nejlepší. 

Luxus a kvalita v jednom to je mikroplyš

Nabízíme povlečení mikroplyšjemné jako hedvábí a přitom praktické ve všech směrech. Je rychleschnoucínepouští vlákna, snadno se zapíná pomocí zipu a je vhodné i pro alergiky. Kvalita výroby zaručuje stálobarevnost. Téměř stejné vlastnosti má i saténové povlečení, které navíc v létě chladí a v zimě hřeje. Vyberte si z široké nabídky Forliving a vytvořte příjemné prostředí pro Váš plnohodnotný odpočinek. 

Důležité informace