Regál Formula 060

LD-514.060.000
Dostupnost 12-14 týdnů

Výroba do 12-14 týdnů.

Moderní regál v designu tankovací stanice je skvělým doplňkem k dětské posteli ve tvaru auta Formula. Více…
Cena
1 450 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Regál Formula je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří mají doma malé závodníky. Příjemný design inspirovaný závodním depem promění každou chvilku strávenou v pokoji v radost. Příjemné barevné provedení spoléhá na kombinaci bílé, červené a tmavě hnědé. Jednoduché linie jsou ozdobeny zajímavými detaily, které skvěle podkreslují závodní vzhled nábytku.

Moderní regál v designu tankovací stanice je skvělým doplňkem k dětské posteli ve tvaru auta Formula. odáváme v demontu.


Rozměry:
- šířka 28,2 cm
- hloubka 38,2 cm
- výška 160 cmPokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám regál rádi odborně smontují - stačí si přiobjednat montáž produktu.


 

 

Parametry

Materiál Lamino, MDF
Barva červená

Máte dotaz k produktu?