Retro pedálový odpadkový koš - 4.5 l

sim_CW1888
Dostupnost 2-4 týdny

Výroba do 2-4 týdnů.

Střídmý, matný ocelový lesk a praktický objem 4,5 l - to jsou hlavní přednosti tohoto odpadkového koše Simplehuman. Více…
Cena
1 090 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Jeho univerzální vzhled a praktické rozměry ho opravňují k použití na mnoha místech. Odpadkový koš se neztratí v koupelnách, pod pracovním stolem ani v kuchyni. Odpadkový koš je vyroben z nerezové oceli. To mu - společně s kvalitním výrobním zpracováním všech komponentů - poskytuje skutečně dlouhou životnost.

Proč si vybrat odpadkový koš Simplehuman?
Odpadkový koš v sobě spojuje tradiční design s moderně pojatým mechanismem

Přesně padnoucí sáčky na odpad nikde nepřesahují okraj koše. Nikde tak není porušen střídmý design výrobku.   

Díky praktickému pedálu je konec ohýbání se ke koši pokaždé, když chceme zvednout víko. Stačí sešlápnout – a je to. Víko odpadkového koše se už spustí samo.


Ocelový pedál
S ocelovým pedálem máte jistotu, že vydrží i velmi časté používání. Byl navržen tak, aby zvládl 150 000 sešlápnutí. To je více než dvacet otevření koše denně po dobu 20 let.

 

Postranní držadla
Odolná postranní držadla umožnňují pevné uchopení odpadkového koše a jeho snadné přenášení přesně tam, kde je nejvíc potřeba.


Ideální pro koupelny
Malé rozměry předurčují odpadkový koš Simplehuman k použití v koupelnách, záchodech a dalších místech s omezeným prostorem - třeba pod pracovním stolem.

 

Neklouzavá základna
Základna odpadkového koše má gumové, protiskluzové nožičky. Ty jsou jemné k podlaze a zároveň zaručují stabilitu odpadkového koše.

 

Snadná výměna sáčků
Díky možnosti přizvednout si vnitřní vložku odpadkového koše je výměna sáčku hračka. Stačí přizvednout, naklonit k sobě, přehnout okraj sáčku, urovnat a je hotovo.

 

Vyjímatelná vnitřní nádoba
Vnitřní nádoba zachytává drobné zbytky odpadu. Je možné ji snadno vyjmout a podle potřeby vyčistit.


 
Náhradní vnitřní nádoba
Za nějakou dobu se vnitřní nádoba odpadkového koše zanese. Proč ji zdarma nevyměnit? I to je součástí našich služeb - stačí si jen zakoupit levný vnitřní kyblík a koš je jako nový.

 

Ochrana proti otiskům prstů
Povrch odpadkového koše byl ošetřen speciální vrstvou, která zabraňuje zanechávání mastných skvrn. Odpadkový koš tak zůstává stále lesklý.


 

 

 

Parametry

Materiál Kov

Máte dotaz k produktu?