Rohová sedací souprava La Scala

Kód produktu: div_lascala

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Úložný prostor ano
Materiál Ekokůže, Kůže, Látka
Barva bílá, černá, smetanová, krémová, písková, tmavě hnědá, béžová, hnědá, šedá, tmavě šedá, olivová, tmavě červená, červená, světle modrá, světle šedá, fialová

Luxusní elegantní rohová sedací souprava. Kostra soupravy je vyrobena z masivního dřeva. Sedáky jsou vyplněny polyuretanovou pěnou T30 a faliste pružinami, čímž je zajištěna optimální podpora těla. Opěráky mají výplň z paměťové pěny T23, jsou měkké a pohodlné.


Sedací souprava splňuje vysoké požadavky na luxusní sezení také díky polohovacím opěrkám hlavy. Systém zadních opěrek je mechanický a lze jej nastavit do 5 poloh. Opěrky jsou vyplněny flexibilní paměťovou pěnou. Opěrky rukou jsou také polohovací a lze je nastavit do 3 poloh.


Rozměry:
- roh šířka 270 cm
- roh hloubka 206 cm
- výška 73 cm
- výška sedu 42 cm
- hlubka sedu 60 cm
- spací plocha po rozložení 198x135 cm (u rozkládací varianty)


Sedací souprava je naceněna jako nerozkládací varianta bez úložného prostoru s válcovitými nožkami (viz obrázek níže), variantu s rozkladem, funkcí spaní a úložným prostorem je možné doobjednat (spací plocha 135x198 cm). Nožky jsou kovové chromované o výšce 8 cm a podtrhují jedinečný vzhled soupravy. Lze objednat za příplatek také hranaté nožky (viz hlavní obrázek).


Lze objednat provedení pravý nebo levý roh (viz varianty).

Nábytek bez starostí