Rohová sedací souprava Soleto

Kód produktu: ims-soleto-roh

Nelze zakoupit

Omlouváme se, ale tento produkt není v současné chvíli možné objednat. Děkujeme za pochopení.

Popis a parametry
Materiál Látka, Ekokůže
Úložný prostor ano
Barva šedá, béžová, světle hnědá, tmavě hnědá, bílá, hnědá, zelená, černá, tmavě šedá, modrošedá, červená, oranžová, světle zelená, žlutá, tmavě zelená, tyrkysová, čokoládová, stříbrná

Luxusní a velice pohodlná rohová sedací souprava vyniká svou měkkostí, kterou zajišťuje vysoce elastická pěna uvnitř sedáku a opěráku. Rohová sedací souprava je rozkládací a nabízí praktický úložný prostor. K sedací soupravě doporučujeme objednat záhlavníky, které zaručí dokonalý relax při sezení (viz související zboží). Nožičky jsou dřevěné. Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vinuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU. Dřevěné nožky.


Rozměry:
- rozměr rohu 256x163 cm
- hloubka sedáku 56 cm
- výška 90 cm
- výška sedáku 46 cm
- spací plocha po rozložení 195x138 cm


K sedací soupravě lze doobjednat také křeslo a taburet viz související zboží.

Vyobrazené záhlavníky nejsou součástí dodávky a ceny. V případě zájmu o doplnění sedací soupravy záhlavníky je nutné je doobjednat samostatně - viz související zboží.

Nábytek bez starostí