Rozkládací pohovky do malých prostor

Trápí vás malý obývací pokoj a bojujete o každé volné místo? Usaďte se do pohodlné rozkládací pohovky a hoďte to za hlavu. Přes den si můžete užívat posezení a v noci jednoduše pohovku přeměnit na plnohodnotné lůžko.

Kdo šetří má za tři

U rozkládacích pohovek do malých prostorů to neplatí jen v případě ceny, ale také u prostoru. I do malého obývacího pokoje se vám může vejít pohovka, křeslo i konferenční stolek a stále vám zůstane dostatek místa, aniž byste se báli, že o něco zakopnete.

Pár důvodů, které vám pomohou se rozhodnout

Ještě více pohodlí při zachování prostoru

Pokud se vám naše rozkládací pohovky zdají až příliš malé, možná vás zaujme některá rohová sedací souprava. Má praktický tvar a nabídne vám dostatek místa k posezení, ačkoliv zachová prostor, který můžete využít pro umístění dalšího nábytku.

 

Nevíte, jak sladit sedačku s obývací stěnou? Najděte inspiraci v našem magazínu a vytvořte si obývací pokoj, ve kterém si užijete příjemné chvíle s rodinou i klidný a zasloužený relax, kdykoliv ho budete nejvíce potřebovat. Fantazii se meze nekladou, vytvořte si obývací pokoj, který budete milovat.

Košík

0 Kč