Šatní skříň AYSON 4D1S

ART-ayson-4d1s
Dostupnost Výroba do 4-6 týdnů

Výroba do 4-6 týdnů.


Garantujeme dodání do Vánoc
Pro ještě více úložného prostoru doporučujeme šatní skříň zakoupit s dalšími prvky z kolekce AYSON. Více…
Cena
5 200 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Šatní skříň Ayson 4D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za horními dvířky naleznete šatní tyč, za spodními dvířky prostor např. na krabice s obuví. Prostornou zásuvku můžete využívat na spodní prádlo a ponožky. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu.

Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVC před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Rozměry:
- šířka 86,5 cm
- hloubka 50 cm
- výška 210,5 cm

Parametry

Materiál Lamino
Skříňové dveře Klasické
Rohová skříň ne
Dekor dub artisan
Kolekce Ayson
Vnitřní vybavení Se zásuvkami, Se závěsnou tyčí
Rozměry Šířka: 86,5 cm Výška: 210,5 cm Hloubka: 50 cm

Máte dotaz k produktu?

Košík

0 Kč