Proč mít doma sedací vak

Pohodlí - to je přesně to, co můžete čekat. Díky polystyrénovým kuličkám (ESP) uvnitř, se tento relaxační doplněk lehce přizpůsobí tělu a uleví tak celé páteři. Sedací pytel můžete různě plnit, spínat, tvarovat nebo formovat dle Vašich skutečných představ.

Najdete u nás klasické sedací vaky, s odepínatelnými popruhy, sedací pytle ve tvaru hrušky a hlavně pestrý výběr pytlů s barevnými vzory a motivy, které si vaše dítě oblíbí. Dětský sedací vak lze použít i jako lehačku, dětské lehátko pro batolata a kojence. Pro naše nejmenší nabízíme také šátky na nošení dětí nebo houpací sítě.

Proč si vybrat u nás?

Jaké sedací vaky u nás najdete

V naší nabídce najdete pytle, které jsou šité dvojitě, z odolného, nepromokavého nylonu, který je vybavený antialergickým povrchem. Náplně výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu.  Barevná škála či velikost uspokojí i náročné zákazníky. Vyberte si pytel přesně podle vaší fantazie. Pokud potřebujete inspiraci, neváhejte si prohlédnout náš článek "sedací vaky - zábavná a pohodlná relaxace", který vám jistě poradí.