Skandinávský a moderní styl

Zařiďte si domov světlým, minimalistickým a zároveň elegantním nábytkem společně s množstvím doplňků ve skandinávském stylu

Zařiďte si domov světlým, minimalistickým a zároveň elegantním nábytkem společně s množstvím doplňků ve skandinávském stylu

Vybrané filtry

246 produktů

Co je skandinávský styl?

Skandinávský styl bydlení nachází inspiraci ve vzdušně zařízených domovech severských evropských zemí – Švédska, Norska a Dánska. Jejich světlý, minimalistický a elegantní styl bydlení dnes „kopíruje“ celý svět. Přináší totiž řadu výhod – od pozitivního vlivu na psychiku až po snadný úklid.

Z designového pohledu se skandinávský styl bydlení vyznačuje důrazem na jednoduché a čisté linie, minimalismus a funkčnost. Každý kus nábytku i dekorace má své přesné místo a smysl. Nenajdete tu žádný zbytečný kus. Oblíbený vzdušný design ve světlých barvách sluší ložnicím, obývákům i dětským pokojům.

Proč nakoupit právě u nás?

  • Zboží doručíme do jednotlivých regionů ZDARMA už při nákupu nad 300 Kč

  • V této kategorii najdete více než 300 produktů

  • Nabízíme možnost výnosu i odborné montáže

  • U nás můžete nakupovat i na splátky

  • Produkty jsou od českých i zahraničních výrobců

Potřebujete poradit s výběrem?

Prohlédněte si naši inspiraci zaměřenou na skandinávský styl. Případně je tu pro vás i náš magazín s velký množstvím článků, které obsahují nespočet tipů, návodů i rad.

Křesla s výnosem ZDARMAChci vědět víc