Skleničky do každé domácnosti

V každé domácnosti nalezneme běžné nápojové skleničky. Jejich objem začíná na 200 ml. Radost dětem udělá dětská sklenička s motivy zvířátek.  V kuchyni často používáme skleničky na kávu a čaj, vyráběné z pevnějšího skla. Jejich součástí bývá menší ouško, které je praktické při držení horkého nápoje. 

Kolik stejných skleniček pořídit?

Vždy platilo, že v domácnosti by mělo být 4 - 6 stejných skleniček. Vyberte si již sestavené sady sklenic, například i se džbánem nebo si svoji sestavu nakombinujte sami. Proč například nesladit sklenice Istanbul Lemon a Apple?

Skleničky do restaurace, hospůdky, kavárny

Jste-li provozovatel občerstvení, doporučujeme navštívit naši kategorii skleniček právě pro vás a vybrat si veškeré nápojové sklo, které potřebujete.

Do hospůdky jsou třeba půllitry panáky, v restauraci nesmí chybět skleničky na šampaňské, na sekt anebo skleničky na whisky. Pořádáte-li svatby, pak potřebujete skleničky svatební.  Žádná kavárny se neobejde bez skleničky na latte. 

Vkusná sada skleniček jako dárek

Broušené skleničky jsou skvělým dárkem, který potěší. Už jste viděli BORMIOLI 7-dílnou sadu na whisky? Každému milovníkovi vína udělá radost 5dílný set na víno Crystal Banquet, jenž obsahuje dekanter a sklenice.