Studentský pokoj Angel 2

MBC-ang-sestava2
Dostupnost Výroba do 4-6 týdnů

Výroba do 4-6 týdnů.

Doprava ZDARMA

V rámci kvality poskytovaných služeb Vám nabízíme dopravu zdarma na území celé ČR. Ceny doručení na Slovensko naleznete v nákupním košíku.

Sestava nábytku do studentského pokoje, která je vyrobená z 16 mm silného lamina. Více…

Varianty produktu

Vyberte prosím variantu výrobku. U jednotlivých variant je vždy uvedena hodnota příplatku za požadovanou verzi.

Dezén
Vyberte prosím:
Dezén
Vybrat
Cena
16 852 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Kolekce systémového nábytku Angel zaujme designově čistým a zároveň elegantním provedením a variabilitou jednotlivých komponentů, které lze jednoduše přesouvat. Díky několika možným barevným provedením a variabilitě můžete váš pokoj ještě více přizpůsobit individuálnímu vkusu a potřebám moderního způsobu života.

Komponenty jsou vyrobené z kvalitního 16 mm silného lamina a můžete si je objednat v několika barevných variantách. Komponenty můžete objednat také samostatně.

Kolekce nábytku Angel obsahuje mnoho prvků, ze kterých si můžete vyskládat sestavu tak, aby co nejvíce vyhovovala vašim potřebám. Nábytek dodáváme v demontu, můžete si také přiobjednat odbornou a rychlou montáž našimi pracovníky.

Stěna je složena z následujících komponentů:
- šatní skříň Angel ANG-13, rozměry š90/h53/v198 cm
- PC stůl Angel ANG-02, rozměry š100/h53/v77 cm
- regálová skříň Angel ANG-01, rozměry š90/h43/v198 cm
- závěsná skříňka Angel ANG-14, rozměry š80/h33/v60 cmK pokoji si můžete doobjednat vyobrazenou komodu Angel 05, polici Angel 08 nebo další komponenty z kolekce Angel.

Parametry

Materiál Lamino
Dekor dub, dub kraft, dub sonoma, vysoký lesk
Barva bílá

Máte dotaz k produktu?