Stylový jídelní stůl se zásuvkou, borovice, moření dub

vyp-bor01456/dub3164
Dostupnost Ihned k odeslání

Zboží už čeká v našem skladu. Jakmile potvrdíte objednávku, odešleme jej. Dorazí k vám nejpozději do 7 pracovních dnů.

Masivní jídelní stůl za výprodejovou cenu vám můžeme ihned nasměrovat k vám domů. Více…
Cena
5 479 Kč
Původně
6 642 Kč
  • Výprodej

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Popis

Stylový jídelní stůl se 2 zásuvkami nabízíme skladem v provedení z borového dřeva s povrchovou úpravou v dezénu dub. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 32 kg.

Rozměry:
- šířka 120 cm
- hloubka 80 cm
- výška 78 cm

Za zvýhodněnou cenu nabízíme pouze 1 stůl (původní cena 6 642 Kč). Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop. Zboží je v bezvadném stavu.

Parametry

Rozkládací ne
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Materiál Masiv
Dekor dub

Máte dotaz k produktu?

Související produkty