Talíře

V nabídce najdete talíře kulaté, hranaté nebo s dekorem. Dle tvaru a dekorace se můžete rozhodnout, zda je používat každý den nebo pro speciální příležitosti. 

V nabídce najdete talíře kulaté, hranaté nebo s dekorem. Dle tvaru a dekorace se můžete rozhodnout, zda je používat každý den nebo pro speciální příležitosti. 

Vybrané filtry

61 produktů

Vyměňte staré talíře za nové a dopřejte Vaši kuchyni glanc, který si zaslouží

Talíře vždy byly, jsou a budou patřit mezi základní vybavení kuchyně. Stejně jako vše kolem nás pochází vývojem módních trendů, tak je tomu i s keramikou a porcelánem. V naší široké nabídce naleznete kvalitní jídelní talíře navržené českými designéry, které jsou nápadité, originální a přitom maximálně praktické.

Tvary a vzhled podle Vašeho gusta

Lahodný pokrm na krásném talíři, vždy dodá servírování to pravé kouzlo. Nabízíme moderní mělké, hluboké (polévkové) i dezertní talíře, které můžete zakoupit jednotlivě nebo v sadě.

Samozřejmostí jsou i dětské jídelní soupravy, vyráběné z klasického porcelánu, ale i z plastu.

Již dávno neplatí, že porcelánové talíře jsou pouze kulaté. Velmi často se v domácnostech objevuje jídelní souprava talířů hranatá nebo oválná. V současnosti se můžete také setkat s atypickými tvary.

Máme pro Vás typy na dokonalé stolování

Různé příležitosti si vyžadují různé druhy talířů. Níže představujeme několik typů, které Vám mohou pomoci vykouzlit skvělou atmosféru každé oslavy.

* Narozeninovou párty skvěle doplní nápaditý porcelánový podtácek Snack and drink.
* Vánoční stůl dokonale dozdobí talíř Vločka nebo porcelán s vánočními motivy.
* Atmosféru rodinných obědů skvěle podtrhne sada talířů Banguet.
* Návštěva přátel se neobejde bez pizza talíře, které lze využít i například k servírování chlebíčků či jednohubek.