|
Dnes 08–15

Tlakové hrnce

OtevřítZavřít filtr
0 produktů

Vašemu hledání bohužel neodpovídá žádný produkt.
Můžete si ale vybrat z celé nabídky kategorie Domácí potřeby.

Tlakové hrnce šetří čas i peníze

Již od 17. století, kdy Denis Papin představil světu tlakové hrnce (lidově „papiňák“), jsou stále nepostradatelnou součástí vybavení kuchyně. Snadno v nich za zlomek času připravíte silný vývar, zeleninu plnou vitamínů nebo třeba klasickou českou omáčku. V hrnci vznikne vysoký tlak, čímž se podstatně zvýší teplota, a tím se proces vaření urychlí. Papiňák vám nejenom šetří čas, ale i vaše zdraví. Čím kratší dobu se totiž potraviny vaří, tím více vitamínů v nich zůstane

Díky moderním technologiím už dávno nejsou těmi neohrabanými pomocníky, kterých byste se měli obávat. Tlakový hrnec pohodlně zvládnete uzavřít či otevřít jednou rukou. O veškerou bezpečnost se starají chytré pojistky, těsnění a bezpečnostní ventily. 

V naší nabídce naleznete tlakové hrnce různých objemů. Tlakový hrnec 6l využijí hlavně rodiny, 4l tlakový hrnec se zase hodí pro vaření malého množství potravin. Pokud se nemůžete rozhodnout, máme pro vás i sadu tlakových hrnců. Za výhodnou cenu získáte dva tlakové hrnce a nemusíte řešit složité rozhodování, který tlakový hrnec si pořídit. 

Proč si pořídit tlakový hrnec právě u nás? 

  • nabízíme zboží od ověřených dodavatelů
  • garantujeme rychlé dodací lhůty
  • velké množství produktů máme skladem
  • získali jsme více než 90% hodnocení na Heureka.cz
Doprava nad 3 000 Kč ZDARMAChci vědět víc