Velké věci na zahradu

Odpočiňte si od každodenního shonu a užijte si relax na zahradě s rodinou nebo přáteli a vytvořte si dostatečně velké místo ve stínu i když je nejteplejší letní den.

Odpočiňte si od každodenního shonu a užijte si relax na zahradě s rodinou nebo přáteli a vytvořte si dostatečně velké místo ve stínu i když je nejteplejší letní den.

Vybrané filtry

111 produktů

Dopřejte si dostatek stínu i na zahradě

K tomu vám pomohou stínící plachty, zahradní oblouky, slunečníky i zahradní domky. Stínící plachty, dokážou ochránit před přímým sluncem a zároveň zpříjemnit vizuální dojem zahradního prostoru. Mezi oblouky naleznete nejrůznější druhy a velikosti, které dokáží vytvořit krásnou dekorativní část zahrady a zároveň poskytovat podporu pro různé popínavé rostliny.

Slunečníky jsou ideální, pokud chcete získat jen trochu stínu na zahradě, ale nechcete instalovat trvalejší prvky, jako jsou právě stínící plachty nebo pergoly. Slunečníky mohou být různých velikostí a tvarů a jsou vyráběny z různých materiálů.

Zahradní domky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí mít na své zahradě vytvořený prostor pro malou dílnu, grilování nebo třeba pro práci na zahrádce. Tyto domky mohou být různých velikostí a tvarů a mohou být vyrobeny z různých materiálů.

Proč si vybrat u nás?

  • Nabízíme pestrý výběr českých i zahraničních doplňků
  • V případě potřeby zajistíme výnos i montáž
  • Při nákupu nad 20 000 Kč je doprava ZDARMA
  • Osobní odběr je možný ve Vestci u Chrudimi
  • Některé produkty jsou ihned k odeslání

Chcete poradit s výběrem?

Rádi vám pomůžeme. Prohlédněte si náš magazín plný článků zaměřených přímo na zahradu, nebo rovnou kontaktujte naši designérku pomocí chatu či formuláře u jednotlivých produktů.