Vitrína Gress 1W1S

ART-gress-1W1S
Dostupnost Výroba do 4-6 týdnů

Výrobu dodavatel stihne do 4-6 týdnů. Na přesném termínu a času závozu se domluvíme telefonicky cca 48 hodin předem.

Vitrína z kolekce Gress se skleněnou policí v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Více…
Cena
4 310 Kč

60 dnů na vrácení

O kvalitě našich služeb a produktů nepochybujeme, a proto u nás máte možnost vrátit zboží nad rámec 14 denní zákonné lhůty. Prodloužená lhůta, ve které můžete zboží vrátit, je 60 dnů.Zboží musí být, stejně jako v zákonné lhůtě, nepoškozené a bez známek používání. 60 denní lhůta neslouží pro reklamaci. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách. (bod 4.2. a 4.3)

Nákup jednotlivě

Pokud chcete zakoupit jednotlivé části výrobku (sestavy) samostatně, vyberte níže jednotlivé položky zboží, jejich varianty a počet kusů.

LED osvětlení

Fotografie LED osvětlení prozatím není k dispozici ART-osvetleni-1W1S

Cena

275 Kč

Popis

Vitrína z kolekce Gress se skleněnou policí v dezénu dub sonoma je vyrobena z lamina o síle 16 mm. Vitrína má hrany ABS. Boky a desky nábytku z kolekce Gress jsou dýhované pásy z PVC, které nábytek ochrání a dávají mu moderní vzhled. Vitrína má praktickou zásuvku, která je opatřena kovovými pojezdyErgonomické úchytky a nožky nábytku v barvě matné oceli se ideálně doplňují s barevností jednotlivých dílů. Osvětlení není v ceně vitríny, ale je možné jej doobjednat (viz nákup jednotlivě). Dodáváme v demontu. 

Rozměry:
- šířka 63 cm
- hloubka 39 cm 
- výška 192 cm

Vitrína je součástí kolekce Gress.

Parametry

Materiál Lamino
Dekor dub sonoma
Kolekce Gress

Máte dotaz k produktu?

Košík

0 Kč