Zahradní křesla

Nejen zahradní křesla, ale i zahradní židle najdou své místo u každého domku, chalupy nebo na každé zahrádce. Posezení s rodinou nebo přáteli znamená letní pohodu, kterou si díky zahradnímu nábytku můžeme snadno dopřát. 

 

Zahradní křesla ze dřeva, plastu a dalších materiálů

Zahradní křesla, která máme v nabídce, jsou z různých materiálů – k dispozici je masiv, kov, ratan nebo plast. Záleží na vás, který materiál upřednostňujete. Masiv je robustní a je zárukou mnoholeté životnosti, na druhou stranu je potřeba se o něj řádně starat. Nenechávejte ho moc často na dešti, ani ho nevystavujte přímému slunečnímu záření, kdy se dřevo vysušuje. I zahradní křesla z ratanu jsou náchylná na rozmary počasí. Kov vydží mnoho let a dobře vede teplo, ale i chlad. Za to se jedná o designové kousky, které umí vytvořit na zahradě romantickou atmosféru. Zahradní křesla z umělého ratanu a plastu patří k těm nejodolnějším, co se týče rozmarů počasí. Také se snadno udržují. 

Proč nakupovat u Forliving?

Zahradní křesla jako součást zahradní výbavy

Co by to bylo za posezení na zahradě, kdybychom neměli i zahradní stůl? V teplých měsících rádi pořádáme grilování, a tak abychom mohli pozvat návštěvu, bude se nám hodit i dostatek zahradních židlí, případně i zahradních lavic. A pokud máte raději stín, můžete zvolit zahradní altán, který vás ochrání nejen před sluncem, ale i deštěm.