Závěsná křesla do interiéru i na zahradu

První jarní sluníčko nám jasně říká, že je čas vytáhnout závěsné křeslo na zahradu. Užívat si paprsky, popíjet dobrý nápoj a jen tak relaxovat není lepší lék na duši. Takto vám to může vydržet až do pozdního léta. V chladnějších dnech je závěsné křeslo skvělý společník i doma odpočívejte s knížkou nebo u televize a přitom se nechte jemně pohupovat. 

Závěsná křesla jsou tvořena kovovou konstrukcí s výpletem z umělého ratanu, který zajistí jejich dlouhou životnost. Zavěsíte je snadno na strop pomocí kovové skoby. Pokud váš strop není vhodný k vrtání, snadné řešení nabízí stojan na závěsné křeslo, který je u většiny křesel jeho součástí. Na zahradě vám dobře poslouží strom nebo trám altánu. 

Proč nakupovat na e-shopu Nábytek-Forliving.cz?

Relaxační koutek si zaslouží každý

Odpočinek je pro naše tělo důležitý, proto bychom si měli doma vytvořit relaxační koutek, kde se pohodlně posadíme a "vypneme". Zapomeneme na každodenní povinnosti a starosti. Základem každého koutku bude pohodlné křeslo, příruční stolek, kam si položíme čaj nebo kávu, případně knihu. Zapomínat bychom neměli ani na smysly. Provoňte si koutek pohody příjemnou vůní svíčky nebo si do pěkné vázy pořiďte květiny.